×

نیاز به پشتیبانی فنی دارید؟

1 سوالات متداول را با دقت بخوانید
2 از طریق ایمیل و یا تلگرام مکاتبه کنید
3 تماس با 41217-021

اگر هنوز سوالی دارید، از طریق ایمیل info@negaco.com با ما در تماس باشید!

ساعات کار

شنبه تا چهارشنبه 9:00 صبح تا 17:00 عصر
پنج شنبه 9:00 صبح تا 13:00 

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟

ساخت حساب کاربری

سوئیچ ۱۶ پورت DS-3E0318P-E

lIEEE 802.3at and IEEE 802.3af Power

over Ethernet (PoE) compliant

l16x10/100Mbps Auto-MDIX PoE ports

lProvides up to 30 watts per PoE port

lPoE power budget 230W

l4 KV surge protection for PoE ports

lIEEE 802.3x flow control support

lPlug-and-play installation

l7.2 Gbps switching fabric

l2.75 Mbits RAM Data Buffer

l4K MAC address entries

lSturdy metal enclosure

دسته:

توضیحات

Model DS-3E0318P-E
Ports
Network Ports ۱۸
PoE Port ۱۶, ۱۰/۱۰۰Mbps RJ45 ports
Uplink Port ۲, ۱۰۰۰M Combo Port
Standard
Network Protocol  IEEE802.3,802.3u,802.3x, 802.3af, 802.3at
Performance
Switching Capacity ۷٫۲Gbps
Max. Forwarding Rate ۵٫۳۶Mpps
High Priority Ports Ports 1-8
Forwarding Mode Store-and-forward
MAC Address Table ۴k
Flow Control IEEE802.3x full duplex
Power Over Ethernet
PoE Standard IEEE802.3af, IEEE802.3at
PoE Power Budget ۲۳۰W
Working Mode Extend On:250m,10M,CAT 5e
Extend Off:100m
General
Power Supply ۱۰۰-۲۴۰V AC, 50/60Hz
Power Consumption ≤۲۵۰W
Surge Protection ۴KV
Working Temperature Temperature: 0℃-۴۰℃
Working Humidity Humidity: 10%-90% , non-condensing
Storage Temperature Temperature: -40℃-۷۰℃
Storage Humidity Humidity: 5%-90% , non-condensing
Weight ۳٫۷۲kg
Dimension ۴۴۰mm*285mm*43mm
Accessories
SFP modules (Optional) HK-1.25G-20-1550: 1000M SFP module, TX1550nm/RX1310nm, LC, single-mode single-fiber, 20km

HK-155M-20-1550: 100M SFP module, TX1550nm/RX1310nm, LC, single-mode single-fiber, 20km

 

بالا