چرا به دوربین مدار بسته نیاز داریم؟

نظارت

سیستم های نظارت تصویری به کاربران خود این امکان را می دهند تا بتوانند بر عملکرد پرسنل و حتی ماشین آلات مجموعه نظارت داشته باشند. علاوه بر این که عملکرد کارگران تحت نظارت افزایش می یابد، کیفیت کارآنها از طریق مشاهده ی تصاویر قابل سنجش است. صحت عملکرد ماشین آلات اتوماتیک می تواند توسط دوربین های مدار بسته مشاهده و ثبت شود تا در صورت نیاز تغییری در سیستم آنها ایجاد نمود.

کنترل و بررسی

امروزه کاربرد سیستم های نظارت تصویری بسیار فراتر از امنیت و نظارت رفته است. شمارش تعداد افراد ، سنجش میزان جذب مخاطب به یک محصول در فروشگاه ، ایجاد ارتباط ویدیویی بین بخش های مختف یک مجموعه ، مشاهده و ارزیابی کیفیت محصولات تولیدی بویژه در محیط های خطرناک و بسیاری قابلیت های دیگر در حال حاضر توسط دوربین های مدار بسته ارائه می شود.

کدام شرکت را انتخاب کنیم؟

با توجه به رقابت زیاد موجود در زمینه سیستم های امنیتی ، همواره انتخاب شرکت یا برند مناسب برای خرید کالا و اجرای پروژه بسیار دشوار است. ماهیت سیستم حفاظتی نیز حکم می کند تا احتیاط بیشتری لحاظ شود تا مشکلی در آینده برای امنیت مجموعه ی شما اتفاق نیفتد. اما نکته ی مهم اینست که چه فاکتور هایی را باید برای انتخاب شرکت در نظر بگیریم.

رزومه

بررسی پروژه های قبلی شرکت به شما کمک می کند تا از تجربه ی واقعی آن مجموعه در اجرای پروژه های بزرگ مطلع شوید. چرا که بسیاری شرکت ها با قدمت طولانی در حال فعالیت هستند در حالیکه تجربه ی اجرایی قابل ذکری در تاریخ فعالیت خود ندارند. شرکت نظارت گستر ایمن با تجربه ی اجرای صد ها پروژه ی دولتی، نظامی ، بانکی ، صنعتی و … توانسته است رزومه ی بلند بالایی برای خود فراهم سازد.

تخصص

شاید مهمترین مورد برای انتخاب شرکت در نظر گرفته شود اینست که آن شرکت در زمینه ی سیستم های امنیتی و یا به طور ویژه مبحث نظارت تصویری متمرکز و متخصص باشد. شرکت نظارت گستر ایمن که شانزده سال سابقه در این زمینه دارد، نمایندگی رسمی بیش از پنج برند معتبر فعال در حوزه ی دوربین مدار بسته را دارد. موضوع نمایندگی بطور کلی می تواند از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری کند.

گارانتی و خدمات پس از فروش

هر کالای الکترونیکی ممکن است با خرابی مواجه شود. این مشکل گاهی در زمان کوتاه و یا در دراز مدت بروز می کند. همواره بحث گارانتی در کشور ما موضوعی نگران کننده هست که بسیاری از شرکت ها بدون در اختیار داشتن زیرساخت لازم برای خدمات گارانتی ، ضمانتی بدون پشتوانه به مصرف کنند ارائه می دهندبهترین راه برای اطمینان از این موضوع وجود یک مرکز خدمات پس ار فروش کامل و مستقل در شرکت می باشد. رستر سرویس مرکز خدمات پس از فروش شرکت نظارت گستر ایمن است که حتی خدمات تعمیرات سایر برند های دوربین مدار بسته را نیز ارائه می دهد.

تیم کارشناسی و فنی

وجود چند تیم کارشناسی متشکل از مهندسین الکترونیک و کامپیوتر در شرکت مورد نظر شما موجب می شود تا تمام جوانب فنی پروژه بررسی و لحاظ شود. اجرای پروژه توسط اشخاصی که دانش کافی در این زمینه را ندارند و فقط تجربه ی محدودی در اجرای پروژه دارند ، گاهی موجب بروز ایرادات فنی پیش بینی نشده می شود. مهنسین شرکت نظارت گستر ایمن در تمامی زمینه های مرتبط با مبحث نظارت تصویری تخصص و تجربه ی کافی را دارا می باشند و به شما این اطمینان خاطر را می دهند که مشکلی از بابت مباحث فنی در پروژه ایجاد نمی شود.