×

نیاز به پشتیبانی فنی دارید؟

1 سوالات متداول را با دقت بخوانید
2 از طریق ایمیل و یا تلگرام مکاتبه کنید
3 تماس با 41217-021

اگر هنوز سوالی دارید، از طریق ایمیل info@negaco.com با ما در تماس باشید!

ساعات کار

شنبه تا چهارشنبه 9:00 صبح تا 17:00 عصر
پنج شنبه 9:00 صبح تا 13:00 

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟

ساخت حساب کاربری

معرفی گارانتی رسترسرویس

در روابط بازرگاني و خريد و فروش، وارانتي يا گارانتي تعهدي است که فروشنده در مقابل محصول يا خدماتي ارائه مي کند، و معمولا متعهد مي شود در صورت برآورده نشدن ادعاي خود، حاضر به تعمير يا تعويض کالا خواهد شد.

رسترسرویس مجموعه ای مستقل با بهره گیری از مهندسین مجرب و تجهیزات رباتیک مدرن ضامن ارائه خدمات پس از فروش محصولات شرکت نظارت گستر ایمن می باشد.

 

استعلام تاریخ انقضای گارانتی و اصالت کالا

کارت گارانتی رسترسرویس

امروزه توجه به کیفیت کالا از مهم ترین وظایف شرکت های توزیع کننده کالا است و خدمات پس از فروش ضامن حفظ این کیفیت می باشد. مجموعه ی نظارت گستر ایمن با توجه به اهمیت این موضوع بر خدمات برتر برای مشتریان خود تاکید دارد.

در همین راستا شرکت نظارت گستر ایمن وظیفه دارد در اسرع وقت و با دقت و مشتری مداری که لازمه کار خدماتی است به مشتریان خود پاسخگو باشد. شرکت نظارت گستر ایمن می کوشد با داشتن مهندسین و متخصصین مجرب همواره بهترین شرکت خدمات رسان در حوزه سیستم های نظارت تصویری باشد.

گارانتی رستر سرویس موجب اطمینان هزاران مصرف کننده ی محصولات نظارت گستر ایمن در سال های متمادی و حال است که با توجه به نوع کالا و شرایط به صورت گارانتی تعویض، تعمیر و یا سرویس به مشتریان محترم ارائه می گردد.

محصولات شرکت نظارت گستر ایمن تنها با کارت گارانتی "رسترسرویس" ارائه می شوند. این کارت دارای نام محصول و شماره سریال اورجینال کالا و همچنین هولوگرام رسمی شرکت نظارت گستر ایمن می باشد.

بوسیله ی این کارت میتوانید اصالت کالای خود را استعلام و از اصل بودن کالای خود مطمئن شوید.

 

#ویدئو؛ معرفی گارانتی رستر سرویس

بالا