پرش لینک ها

انواع دوربین مدار بسته بی سیم آنالوگ

دوربین مدار بسته بی سیم آنالوگ انتقال سیگنال های صوتی و تصویری با استفاده از فرکانس های رادیویی می باشد. معمولا دوربین مدار بسته بی سیم آنالوگ دارای طیف انتقال حدود 300 فوت (91 متر) در فضای باز˛ دیوارها˛ درها و اسباب خانه می باشد که این محدوده را کاهش خواهد داد. دوربین مدار بسته بی سیم آنالوگ در سه فرکانس یافت شده است: 900 مگا هرتز˛ 2.4 گیگا هرتز و 5.8 گیگا هرتز. در حال حاضر اکثریت دوربین های امنیتی بی سیم بر روی فرکانس 2.4 گیگا هرتز به کار می روند. اکثر روترهای خانگی تلفن های بی سیم˛ کنترل کننده های بازی های ویدئویی و مایکروویو در فرکانس 2.4 گیگا هرتز به کار می روند و ممکن است باعث تداخل با دوربین های امنیتی بی سیم شما شوند. 900 مگا هرتز به عنوان وای فای دوستانه شناخته شده است زیرا با سیگنال اینترنت شبکۀ بی سیم شما تداخل نخواهد داشت.

مزایای دوربین مدار بسته بی سیم آنالوگ

مقرون به صرفه: هزینه های دوربین های شخصی پایین می باشد. گیرنده های متعدد در هر دوربین: سیگنال یک دوربین می تواند توسط هر گیرنده برگزیده شود˛ شما می توانید گیرنده های چندگانه در مکان های مختلف برای ایجاد نظارت بی سیم داشته باشید.

معایب دوربین مدار بسته بی سیم آنالوگ

حساس به تداخل دیگر دستگاه های خانگی مانند مایکروویو˛ تلفن های بی سیم˛ کنترل کننده های بازی های ویدئویی و روترها.

بدون نشانگر قدرت سیگنال: هیچ هشدار بصری (مانند میله ها در یک تلفن همراه) نشان دهندۀ قدرت سیگنال شما وجود ندارد. حساس به رهگیری: به دلیل اینکه بی سیم آنالوگ یک فرکانس سازگار استفاده می کند˛ برای سیگنال ها ممکن است که توسط دیگر گیرنده ها انتخاب شوند. فقط ارتباط یک طرفه: برای گیرنده ممکن نیست که سیگنال ها را به دوربین برگشت دهد.

]]>