پرش لینک ها

تجهیزات دوربین مداربسته 3

انواع کابل های خروجی تجهیزات دوربین مداربسته 3 تجهیزات دوربین مداربسته 3 به همراه لوازم جانبی در این مقاله به صورت مختصری توضیح داده شده در ارتباط با عملکرد این اجزا بیشتر صحبت خواهد شد. کابل تصویر: که خروجی تصویری از این قسمت دریافت می شود. کابل کنترلی: که سیم های مربوط به اسکنر و تنظیم کننده ی لنز  را شامل می شود. کابل ولتاژ: تامین  ولتاژ دوربین از طریق این کابل صورت می پذیرد.

عملکرد سیستم های تقسیم کننده ی تصویری  در تجهیزات دوربین مداربسته 3

به نسبت افزایش تعداد دوربین ها تعداد تصاویر هم افزایش می یابد و برای نمایش آنها بر روی مانیتور از یک تقسیم کننده ی تصویر استفاده می شود که در آن واحد تمامی تصاویر قابل رویت باشد و بدین وسیله شما دریافت چند تصویر را به صورت همزمان خواهید داشت.حال با انواع سیستم های تقسیم کننده ی تصویری درتجهیزات دوربین مداربسته 3  آشنا خواهید شد : 1- سوئیچرها:تصاویر یکی پس از دیگری قابل رویت هستند.و هیچ تصویری از دید دور نخواهد بود و در یک زمان مشخص و تعیین شده  2- کوادها:تصاویر در ابتدا به صورت ترتیبی است سپس به صورت همزمان نمایش داده می شود 3- مالتی پلکسرها: هر کدام از این تقسیم کننده های تصویری دارای یک کابل مشخص می باشند. مثلا در کابل تصویری سویچر ها  در تجهیزات دوربین مداربسته 3 کابل ها ورودی از طرفی به دوربین وصل می شوند و از طرفی هم کابل های خروجی از طریق سویچر به مانیتور وصل می شوند.همچنین در سیستم های سوئیچر هم مدت زمان پخش تصاویر برای تمامی تصاویر به صورت یکسان در ننظر گرفته شده است و اینطور نیست که مدت آن برای پخش یک تصویر طولانی و تصویر دیگر  کوتاه باشد.در سوئیچر ها یک نکته جالبی که وجود دارد وجود کابل صوتی است که تواما با کابل تصویری می تون از ان نیز استفاده نمود و بدین ترتیب دریافت صوت و تصویر را به صورت یکجا و همزمان داشت.  

چگونگی عملکرد سیستم کواد در تجهیزات دوربین مداربسته 3

در ابتدا تصاویر در تجهیزات دوربین مداربسته 3 به صورتی ترتیبی و سپس به صورت همزمان و دورباره سیر ترتیبی خواهند داشت.  ]]>