دوربین ثبت وقایع خودرو

اخبار و مقالات

دوربین ثبت وقایع خودرو

در این مقاله به بررسی دوربین ثبت وقایع خودرو می پردازیم

دوربین ثبت وقایع خودرو

خودروها نیز مانند و محیط های کاری و منازل نیاز به امنیت و نظارت دارند. فروش انواع برند های دوربین مدار بسته ایرانی در نگاکو

 

آشنایی با دوربین ثبت وقایع خودرو

همانطور که می دانید دوربین های مداربسته یکی از بهترین ابزار برای نظارت و امنیت خودرو می باشند که در شکل ها و انواع متنوعی تولید و به بازار عرضه می گردد دوربین های مداربسته که در خودرو ها قابل استفاده می باشند معمولاً بسیار کوچک می باشد شما می توانید این دوربین های مداربسته را روی شیشه جلوی خودرو یا پشت آینه نصب کنید به نظر داشته باشید که دوربین های مدار بسته برای ماشین نیز مانند دوربین‌های مدار بسته‌ای که باید از آن استفاده می‌کنند دارای تنوع و ویژگی های متفاوتی می باشند که ما در ادامه برای شما ذکر خواهیم کرد.

ویژگی های دوربین ثبت وقایع خودرو

دوربین ثبت وقایع خودرو دارای قابلیت سنسور حساس به حرکت و همچنین سنسور کمک راننده می باشد البته یکی دیگر از ویژگی‌های برتر دوربین‌های خودرو می‌توان به قابلیت دید در شب به صورت عالی اشاره کرد تشخیص سرعت انتقال تصویر دوربین های خودرو جی پی اس از دیگر ویژگی‌های دوربین مدار بسته می باشد که در خودرو به کار می روند و باعث جذابیت می‌شود.

فیلم برداری مداوم

دوربین هایی که در خودروها استفاده می کنند به صورت مداوم از چشم انداز مقابل دوربین فیلمبرداری می کنند و ثبت و ضبط می کند در نظر داشته باشید که برخی از دوربین هایی که در خودروها استفاده می شوند دارای قابلیت چرخش بوده که می‌توانند از اطراف خودرو همچنین پشت و داخل خودرو نیز فیلمبرداری کرده همچنین برخی از این دوربین ها دارای یک یا دو دوربین دیگر نیز می باشند که به صورت جانبی بوده و برای فیلمبرداری از داخل خودرو استفاده می‌کند قابل اهمیت اینکه ارسال تصاویر در دوربین های مداربسته خودرو از طریق وای فای و یا سیم کارت انجام می شود.

مد پارکینگ

آیا شما نیز نگران این هستید که زمانی که خودروی شما در بانکی می باشد صدامی به ماشین شما وارد شود می توانید دوربین ثبت وقایع خودرو را نصب کرده این دوربین ها دارای دو دوربین و همچنین قابلیت مرد پارکینگ می‌باشند که تمامی اتفاقاتی که در پارکینگ افتاد را می‌توانید از راه دور کنترل کرده و بر ماشین خود نظارت داشته باشید.

سنسور حساس به حرکت

این سنسور نسبت به حرکت حساس می باشد که شما جهت فعال کردن آن می توانید از طریق تنظیمات تمامی حرکتی که در اطراف ماشین ایجاد می شود را فعال کرده تا دوربین به سرعت شروع به ثبت و ضبط حرکت کرده و بعد از پایان حرکت ضبط نیز به پایان میرسد.

سنسور ضربه

وجود این سنسور در دوربین ثبت وقایع خودرو بسیار مهم می‌باشد چرا که اگر شما دچار تصادف شدید وقایع را ضبط کرده و در لپ کردیم ذخیره خواهد شد تا زمانی که شما نیاز به مدرک داشتید به راحتی بتوانید از آن استفاده کنید در نظر داشته باشید که تصاویری که در سنسور ضربه سر می شود به جامعه پاک نشده تنها در صورتی که شما به صورت دستی سعی بر پاک کردن آن داشته باشید می توانید پاک کنید.

جهت یابی یا جی پی اس

دوربین مداربسته ثبت وقایع خودرو با دارا بودن قابلیت می توانید موقعیت و مکان خود را ثبت و ذخیره نمایید در نظر داشته باشید برخی از این ستاره سیم کارت خور بوده و از اینترنت بهره‌مند می‌شود که در این نوع دوربین ها جی پی اس جهت یابی به سرعت و با دقت بالاتری انجام می شود.

انتقال تصویر از طریق اینترنت به موبایل

در برخی از مدل های دوربین های ثبت وقایع خودرو سیم کارت خورد بوده که این دوربین ها از امکانات فوق العاده ای برخوردار می باشد شما می توانید از طریق نرم افزار برای دوربین سیم کارت خور خودرو و اتصال به اینترنت و سیم کارت موجود در دوربین می توانید به راحتی از راه دور شروع به مشاهده تصاویر زنده در حال ضبط کنید و به خوبی کنترل و نظارت داشته باشید.
شما می توانید تصاویر و فیلم ها را به راحتی انتقال داده و از راه دور کنترل خود در نظر داشته باشید که می توانید دوربین های مداربسته ثبت وقایع را بر روی موبایل خود نصب کنید تا در حال حاضر که تمایل داشتید عکس و فیلم ها را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *