دوربین مداربسته ایرانی قابل ذکر است که دوربین مداربسته ایرانی نیز مانند تمام محصولات دیگر ایرانی از کیفیت و خدمات پس از فروش و همچنین قیمت مناسبی برخوردار هستند و به راحتی می توانید جایگزین نمونه‌های خارجی کنید.

در این سال های اخیر با توجه به تحریم ها و افزایش قیمت ها ایران توانسته است به خوبی در زمینه تولید دوربین مداربسته پیشرفت کند و دوربین های مداربسته با کیفیت بالاتری را عرضه بازار نمایند هرچند برندهای خارجی مانند هایک ویژن و داهوا که در بازار وجود دارد از قدمت بالاتری برخوردار هستند و همچنان بازار را از آن خود کرده‌اند.

فروش و پخش انواع لوازم جانبی دوربین مدار بسته در تهران

مزایای استفاده از دوربین های مدار بسته ایرانی

توجه داشته باشید که دوربین های مدار بسته ایرانی از قیمت مناسبی برخوردار هستند اگر شما می خواهید دوربین مدار بسته قیمت مناسب تهیه کنید و ارزان باشد پیشنهاد ما به شما دوربین های تولید داخلی می باشد چرا که دوربین های تولید داخل هزینه واردات ندارند و همچنین از نوسانات قیمت کمتری برخوردار می باشند.

گارانتی و خدمات پس از فروش یکی دیگر از مزایای استفاده از دوربین های مداربسته ایرانی می باشد که مهلت ضمانت دوربین های ساخت ایران بیشتر بوده و شما میتوانید به راحتی از خدمات پس از فروش شرکت‌های ایرانی بهره‌مند شوید و در هنگام بروز مشکل فنی در اسرع وقت آن را برطرف نمایید.

و اما مزایای مهم دوربین های ایرانی کیفیت آن می باشد تولید دوربین های مداربسته تکنولوژی روز دنیا استفاده می‌کنند و قابل مقایسه با نمونه‌های خارجی می باشند.

انواع دوربین مداربسته ایرانی

برندهای مختلفی هستند که شما می توانید دوربین های مداربسته ایرانی تهیه کنید دوربین مداربسته ایرانی دام، بولت و فیش آی و … می باشند که در این برند ها از تکنولوژی هایی مانند hd، آی پی و  وایرلس استفاده کرده اند. البته در نظر داشته باشید که به دلیل کمبود امکانات برخی از تولیدکنندگان دوربین های مداربسته اقدام به مونتاژ قطعات خارجی دوربین های مدار بسته کرده پس هنگام خرید در نهایت دقت خود را داشته باشید

و برخی از تولیدکنندگان دوربین های مدار بسته تمام تلاش خود را به کار برده اند تا دوربین های مداربسته ایرانی با کیفیت بالا و  قابل رقابت با نمونه‌های خارجی تولید کنند البته در نظر داشته باشید که تمامی آی سی ها و بردها که در دوربین های مداربسته ایرانی استفاده می کنند نیاز به تجهیزات بیشتری دارند.

تمام قطعات دوربین های مداربسته در ایران تولید نمی شود و تولیدکنندگان مجبور هستند برخی از برد ها را از کشورهای خارجی وارد نمایند.

در ادامه قصد داریم شما را با برخی از برندهای دوربین های مداربسته ایرانی آشنا کنیم.

دوربین مداربسته ریکو

این برند با توجه به قیمت مناسبی که دارد از پرفروش ترین دوربین های مدار بسته می باشد از مزیت های این دوربین می توان به دید عالی در شب اشاره کرد شما می توانید با خرید این دوربین از خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید.

دوربین مداربسته اکسوم

این برند یک برند بین‌المللی می‌باشد که تمام محصولات آن از جمله دوربین های مداربسته با کیفیت عالی و استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید می شود ویژگی برتر این دوربین پکیج های آماده دوربین می باشند که بسیار به صرفه بوده و تمامی نیازهای شما را پاسخگو هستند.

دوربین مداربسته هیرو

این برند از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را شروع کرد و در سال ۱۳۹۷ اولین دوربین مداربسته ایرانی را با برند هیرو تولید و به بازار عرضه کرد در نظر داشته باشید که این برند با الگوبرداری از هایک ویژن می باشد ما به شما پیشنهاد می کنید اگر می‌خواهید دوربین مدار بسته داخلی را خریداری کنید برند هیرو را به شما پیشنهاد می دهیم چرا که با کیفیت عالی بوده و همچنین می توانید دوربین های آنالوگ و تحت شبکه را با قیمت مناسبی تهیه نمایید.

دوربین مداربسته برایتون

این برند در سال ۱۳۹۲ تولید دوربین های مداربسته را آغاز کرد و به بازار عرضه کرد دوربین های مداربسته  از کیفیت بالایی برخوردار هستند و قیمت آن نسبت به قیمت های خارجی پایین تر نیز می باشد.

در این مقاله شما با تعدادی از برندهای دوربین های مداربسته که ساخت داخل کشور می باشد آشنا شدید امیدواریم با خرید دوربین های مداربسته ایرانی از تولید داخلی حمایت کرده و همچنین از محصولات با کیفیت عالی و نهایت لذت را ببرید.