پرش لینک ها

دوربین مداربسته AHD امنیتی و نظارتی

مقدمه ای بر دوربین مداربسته AHD امنیتی و نظارتی دوربین مداربسته AHD امنیتی و نظارتی می تواند با افزایش خدمات روزمره ی خود دغدغه های  اساسی شما را کاهش دهد و با توجه به هزینه ی بسیار مناسب آن یک روند صعودی در عرصه کیفیت خدمات محصولاتی داشته باشد. و با توجه  به هزینه ی بسیار مناسب آن  یک روند صعودی در عرصه کیفیت خدمات محصولاتی داشته باشد. ارتقا سیستم های امنیتی از طرح های سنتی و تبدیل آنها به سیستم های  مدرن تحت شبکه بسیار  هزینه بر بوده  صرف اما خوبی این سیستم ها در این است که کیفیت تصویر در انها چند برابر شده البته این مورد تنها حسن آنها محسوب نمی شود. بجز  کیفیت در نمایش تصویر در دوربین مداربسته HD نسبت به سیستم SDیشرفت های هم در زمینه ی کابل کشی و عدم استفاده از اطلاعات شبکه به مزیت های آنها افزوده می شود 

انواع دوربین های مداربسته HD

1.HD -SDI و HD_CVI :مربوط به ساخت کشور چین 2.HD_TVI:مربوط به ساخت کشور امریکا 3.AHD:مربوط به ساخت کشور کره جنوبی حال گزینه ی آخر که همان دوربین مداربسته AHD امنیتی می باشد در این مقاله بررسی شده
در  سیستم  دوربین مداربسته  HD-SDI   انتقال تصویر  به علت اینکه فواصل  ارسال تصویر همراه با فاصله است در این دوربین ها شاهد افت کیفیت تصویر هستیم .که برای ارتقای کیفیت نیاز به وجود  یکسری تقویت کننده ی خاصی هست .و مشکل دیگر اینکه  هزینه ی این سیستم ها برای متقاضی سنگین است.  
اما در دوربین مداربسته AHD امنیتی  و HD-TVI مشکلات گروه اول نه تنها وجود ندارد بلکه در نوع دوربین مداربستهAHD امنیتی کیفیت تا به 2 مگا پیکسل هم رسیده است. در دوربین مداربسته AHD امنیتی از طریق کابل RG59 و یا توسط  کابل UTP  که همان کابل بالون نامیده می شود ذخیره و انتقال تصویر بدون اپسیلونی افت تصویر که تا برد 500 متر به راحتی در این دوربین ها هم پوشانی می شود. هم چنین هزینه در گروه دوربین مداربسته AHD امنیتی بسیار مناسبتر از گروه اول می باشد.

پیشرفت تکنولوژی دوربین مداربسته AHD امنیتی و نظارتی

در دوربین مداربسته AHD امنیتی یعنی دستگاه ذخیره سازکه همان دستگاه DVR می باشد   خوبی که این دستگاه  DVR دارد در این است که می تواند اطلاعات را به طور همزمان دریافت نموده DVR و شما با پرداخت کمترین هزینه ب کیفیت عالی را در اختیار خواهید داشت. به علت کاهش حساسیت در این نوع دوربین مداربسته امنیتی  از آنها می توان در همه جا به خوبی استفاده نمود.
 
]]>