دوربین مداربسته AHD رایج

اخبار و مقالات

دوربین مداربسته AHD رایج

دوربین مداربسته AHD رایج

دوربین مداربسته AHD رایج طی بررسی ها و ارزیابی ها بالاترین پیک مصرفی را به خود اختصاص داده است پرمصرف‌ترین تکنولوژی در ایران تا به حال دوربین‌ مداربسته های AHD می باشد. از موفقیت های موثر این این سیستم می توان اشاره داشت به ارتقای کیفیت  مگاپیکسلی که به راحتی هم افزایش نمی یابد اما در این سیستم ها افزایش قابل ملاحظه ای داشته است که از یک به درجه 2 رسیده است . و متراژ خوبی که برای فاصله برای انها در نظر گرفته شده است حدود 500 متر است  نهایت کابل کشی حدود 500متر است کابل کواکسی دریافت کننده ی این تصاویر می باشد .و فقط  ارسال تصویر در این دوربین مداربسته AHD رایج از طریق  شبکه ی DVR امکان پذیر است یعنی جایگاه اتصالی به  هیچ عنوان به شبکه ی دیگری را ندارنداتصال به تلویزیون در این نوع دوربین ها اصلا امکان ندارد . یک مزیت مفید این دوربین مداربسته AHD رایج وجود یک پیکج معمولی به همراه این دستگاه می باشد  که در آن  دستگاه DVR  و تمامی کابل  ها و  فیش ها ی مورد نیاز وجود دارد. دوربین مداربسته AHD رایج برای بسیاری از متقاضیان کاربردب و مطلوب بوده  در حالیکه دوربین‌های آنالوگ هم متقاضیان خاص خود را دارند و آن هم مربوط می شود.
درصورتیکه اطلاعات کافی در مورد دوربین مداربسته AHD نداشته باشید ممکن است به جای سیتسم اصلی  به شما محصول فرعی چینی را معرفی کنند با ذکر خدمات اصلی و شما در انتخاب دچار اشتباه شوید حتما خریدتان از مراکز معتبر باشد.

 دوربین مداربسته AHD رایج و معرفی آن

 در سال های اخیر و با توجه به استفاده از تکنولوژی دوربین مداربسته هوشمند وجدید بسیاری ازاماکن عمومی به این سیستم های نظارتی پیشرفته مجهز شده اند. درحالی که در گذشته استفاده از این سیستم ها  با توجه به تشخیص نیاز حقوقی وجود این سیستم ها در مراکز تعیین می شد ، اما امروز از این سیستم ها جهت حفاظت در تمامی مراکز دولتی و خصوص استفاده می شود.
ممکن است در هرجایی شما با این پیام رو به رو شوید : مجهز به دوربین مدار بسته که استقبال عموم از این موضوع بر می گردد به این موضوع که مردم با وجود دوربین مداربسته احساس امنیت بیشتری دارند .همچنین دیگر سازمان‌های دولتی همچون ادارات راه، پلیس راهنمایی و رانندگی و نیروی انتظامی و شهرداری‌ها به دلیل درگیر بودن با مساله تردد خودروها بیشترین استفاده را از دوربین‌های مختلف دیجیتالی دارند. حفظ امنیت جز تنها مزیت این سیستم ها نمی باشد بلکه مسائل بیشماری مثل کنترل وضعیت جاده ها  تردد و ترافیک را نیز در بر دارد.

]]>