دوربین مدار بسته تحت شبکه چیست؟

اخبار و مقالات

دوربین مدار بسته تحت شبکه چیست؟

در این مقاله به بررسی دوربین مدار بسته تحت شبکه خواهیم پرداخت. شما می توانید توسط کابل شبکه در دوربین های مدار بسته توربو اچ دی تمامی اطلاعاتی که توسط دوربین ثبت و ذخیره شده است را انتقال دهید ولی اگر شما از دوربین های مدار بسته تحت شبکه استفاده می کنید می توانید جهت انتقال اطلاعات از پروتکل شبکه اینترنتی و وای فای بهره مند شوید. جهت نصب دستگاه داهوا کلیک کنید.

دوربین مدار بسته تحت شبکه چیست؟

دوربین های تحت شبکه دارای قابلیت های فراوانی می باشند که شما می‌توانید با توجه به مکان مورد نیاز خود از آنها استفاده کنید این دوربین ها مانند یک کامپیوتر کوچک عمل می‌کنند که شما می‌توانید پردازش تصاویر را در خود دوربین نیز انجام دهید.

 

دوربین تحت شبکه

یکی از انواع دوربین های مداربسته با کیفیت بالا و پرکاربرد معمولا دوربین های مدار بسته تحت شبکه می باشند که پس از اینکه این دوربین ها طراحی و تولید شدند دیگر کسی سراغ دوربین انالوگ نمی رود. شما می توانید جهت خرید انواع دوربین های تحت شبکه با قیمت مناسب از طریق همین سایت اقدام کنید.
اولین دوربین مداربسته تحت شبکه توسط شرکت اکسیس است تولید و به بازار عرضه شد.
دوربین های تحت شبکه معمولاً به دو نوع تولید و عرضه می‌شود نوع اول دوربین های مداربسته ای می باشند که شما برای ذخیره تصاویر ثبت شده نیاز به سیستم مرکزی دارید.
دسته دوم دوربین های مدار بسته ای می باشند که در داخل آنها رم تعبیه شده و می توانند تصاویر را در داخل رم ذخیره کند.

مزایای دوربین های مداربسته تحت شبکه

دوربین های مداربسته تحت شبکه انتقال تصاویر نیازی به کابل ندارد و شما از طریق شبکه اینترنت می توانید اطلاعات را انتقال دهید.

دوربین های مدار بسته تحت شبکه دارای قابلیت صدای دو طرفه می باشد که این ویژگی های دوربین تحت شبکه باعث شده است تا از استقبال فراوانی برخوردار شود.

یکی از برتری های دوربین های تحت شبکه انتقال اطلاعات از طریق وای فای و اینترنت می باشد که بسیار راحت است.

دوربین های مدار بسته تحت شبکه از هوش مصنوعی برخوردارند و این هوش مصنوعی به کاربران کمک می کنند تا فرایندهای شناسایی را به خوبی انجام دهند.
دوربین های مداربسته تحت شبکه معمولاً از امنیت بسیار بالایی برخوردارند و شما می‌توانید انتقال داده را از طریق پروتکل های اینترنتی منتقل کنید.
انتقال برق و تصویر در دوربین های تحت شبکه معمولاً تنها با استفاده از یک کابل صورت می‌گیرد.

اجزای اصلی دوربین های مداربسته تحت شبکه

دستگاه های ضبط کننده تصاویر ان وی ار یک از اجزای اصلی سیستم مدار بسته می باشد چرا که دریافت تصاویر برعهده ان وی ار می باشد و البته پس از دریافت نیز باید توسط نمایشگر تصاویر را به نمایش در اورد.

یکی دیگر از اجزای دوربین مداربسته هارد دیسک می باشد که معمولاً در داخل دستگاه ان وی آر تعبیه می شود و تصاویر را به خوبی ثبت و ضبط می کند در نظر داشته باشید که حجم ذخیره تصاویر بستگی به ظرفیت هارد دیسک که مورد استفاده شما دارد هرچه ظرفیت هارد دیسک بالا باشد دوربین مداربسته می تواند تصاویر بیشتری را در مدت زمان بیشتری در داخل هارد دیسک ذخیره کند.

تامین ولتاژ مورد نیاز دوربین ها توسط منبع تغذیه انجام می شود که باید برق شهر به 12 ولت تبدیل کند تا دوربین مدار بسته تحت شبکه بتواند از ان استفاده کند.

کابل شبکه نیز یکی دیگر است قطعات مورد استفاده در دوربین های مدار بسته تحت شبکه می باشد که شما می توانید برای انتقال تصاویر از دوربین های تحت شبکه می توانید از کابل های شبکه استفاده کنید.
کابل برق از اجزای اصلی و مهم دوربین های تحت شبکه می باشد که معمولاً وظیفه انتقال برق از منبع تغذیه تا دوربین تحت شبکه را انجام می‌دهد

شرکت هایک ویژن یکی از برترین و بزرگترین شرکت هایی می باشد که در زمینه تولید و عرضه تجهیزات امنیتی و حفاظتی فعالیت دارد و با توجه به پیشرفت تکنولوژی های دنیا توانسته است دوربین های مداربسته پیشرفته ای را نیز وارد بازار کند شما اگر تمایل به خرید دوربین های مدار بسته تحت شبکه دارید می‌توانید از دوربین های تحت شبکه هایک ویژن استفاده کنید و همچنین می توانید اگر نیاز به مشاوره جهت خرید دوربین های مداربسته تحت شبکه داشتید می توانید با مشاوران و کارشناسان مجموعه نظارت گستر ایمن تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *