راهنمای انتخاب سیستم های دوربین مدار بسته

اخبار و مقالات

سیستم های دوربین مدار بسته

شما می توانید دوربین مدار بسته را به طور حرفه ای نصب کنید، و در برخی شرایط ممکن است مناسب باشد. با این حال تکنولوژی مدرن، محصولات دوربین مدار بسته را بسیار مقرون به صرفه تر و برای شخص DIY متوسط، برای اتصال آسان ساخته است. با چنین انتخاب های فراوان دوربین ها و قیمت، تصمیم گیری برای انتخاب دشوار است. ما راهنمای زیر را برای کمک به شما در جهت انتخاب محصولات صحیح ارائه می دهیم. ما همچنین تصاویر ساده ای از اتصالات ساده، از سیستم های کامل برای اتصال در املاک خانگی و تجاری ارائه می دهیم.

سیستم های دوربین مدار بسته بی سيم

یک سیستم بسیار محبوب، انتقال بی سیم توسط مقرراتی کنترل می شود که امکان سیستم های معاف از مجوز را برای انتقال سیگنال تا 100 متر در خط دید فراهم می کند. با این حال این امر می تواند به حدود 30 متر کاهش یابد زمانی که در داخل خانه استفاده می شود. دوربین های بی سیم اساسی بر روی یک فرکانس کار می کنند، این یعنی شما می توانید 2 دوربین را در فاصله 100 متر از یکدیگر استفاده کنید. دوربین ها و گیرنده هایی با 4 کانال قابل انتخاب وجود دارد که برای سیستم های چند دوربینی مجوز دارند. ما همچنین نوع کوچک پنهان دوربین را با فرستنده خود ساخته عرضه می کنیم.

دوربین مدار بسته بی سیم نیاز به یک منبع قدرت دارد، این منبع معمولاً با اتصال به برق بدست می آید، و آن را بی سیم با شدت زیاد نمی سازد. باتری هایی که عمر محدود دارند، برای نصب دائمی مناسب نیستند. ولتاژ مورد نیاز در محدوده 9-12V DC است. منبع تغذیه در انبار اغلب به راحتی قابل دسترسی است. سیستم های بی سیم جایی استفاده می شوند که در آن اجرای کابل ویدیو برگشت به VCR یا مانیتور قابل دوام نیست. دوربین مدار بسته بی سیم می تواند برای نظارت موقت از دفاتر اتاق سهام و غیره استفاده می شود. دوربین های بی سیم مینیاتوری، با استفاده از قدرت باتری، می تواند برای مدل هواپیما، قطار، قایق و غیره، با گیرنده متصل به دوربین های داخلی نصب شود، تجربه واقعی هیئت مدیره را ارائه می دهد.

سیستم های دوربین مدار بسته با سيم

دوربین های مدار بسته سیمی عملاً هیچ تداخلی ندارند و می تواند در فاصله طولانی از تجهیزات نظارت / ضبط قرار گیرد. دوربین مدار بسته به ندرت به منبع تغذیه خود نیاز دارند. به طور معمول یک کابل برق را می گیرد و سیگنال را به دستگاه ضبط بر می گرداند. ما کیت های DIY را عرضه می کنیم جایی که در آن دوربین ها توسط واحد پایه طراحی می شوند، نیاز به وصل شدن به پریز برق دوربین را از بین می برند.

]]>