راهنمای تشخیص عیوب احتمالی و تعمیر دوربین مدار بسته

اخبار و مقالات

راهنمای تشخیص عیوب احتمالی و تعمیر دوربین مدار بسته

تعمیر دوربین مدار بسته چگونه صورت می گیرد؟ دوربین های مداربسته نیز مانند دیگر وسایل الکترونیکی امکان دارد دچار خرابی شود توجه داشته باشید که شما باید به طور مرتب دوربین‌های مداربسته را سرویس کنید تا عملکرد خوبی داشته باشند اما در نظر داشته باشید سرویس دوربین های مدار بسته کار ساده و آسان نمی باشد و باید توسط افراد متخصص انجام شود در برخی موارد دوربین های مداربسته دچار مشکلاتی می‌شوند که شما باید هرچه سریع تر آن ها را برطرف کنید اما توجه داشته باشید این مشکلات تنها باید توسط افراد متخصص انجام شود اگر شما دوربین با برند های معتبری را تهیه کنید این شرکت خدمات پس از فروش و گارانتی معتبری را به شما ارائه می دهند که شما می توانید جهت سرویس با نمایندگی های برند دوربین مداربسته خود مراجعه کرده و جهت سرویس دوربین مداربسته و برطرف کردن اروپای دوربین های مدار بسته از خدمات پس از فروش بهره مند شوید.

 

مشکلات رایج تعمیر دوربین مدار بسته

توجه داشته باشید که برخی از مشکلات به صورت رایج در بین دوربین های مداربسته ایجاد می‌شود که در ادامه برای شما ذکر می کنیم.

قطع دوربین مداربسته

توجه داشته باشید که در برخی مواقع امکان دارد دوربین مداربسته قطع می شود کابل برق را بررسی کنید چرا که اگر کابل برق قطع شود دوربین مداربسته نیز قطع می شود یکی دیگر از قطعاتی که باعث قطع دوربین های مدار بسته می شود منبع تغذیه می باشد در صورتی که منبع تغذیه دچار خرابی شده باشد امکان دارد دوربین قطع شود.

توجه داشته باشید که امکان دارد قطعه دوربین مدار بسته در اثر خرابی فیش تغذیه نیز باشد شما می توانید با استفاده از یک ولت متر منبع تغذیه و قطعات دیگر دوربین مداربسته را بررسی کنید تا در صورتی که اگر مشکلی در یکی از قطعات دوربین مدار بسته ایجاد شود بتوانید در اسرع وقت برطرف کنید.

ضبط نکردن تصاویر

در برخی مواقع ممکن است که دوربین مداربسته روشن باشد ولی تصاویر ضبط و ثبت نشود توجه داشته باشید که شما برای اینکه بتوانید تصاویر ضبط کنید باید علاوه بر این که دوربین شما آماده شده باشد نرم افزار دوربین مداربسته را نیز تنظیم کنید و اینترنت شما می توانید تنظیمات دستگاه دوربین مداربسته خود وارد شوید و تایید کنید که تصاویر ضبط و ذخیره شود دوربین های مداربسته نیز اگر دچار خرابی و مشکل شده باشند امکان دارد تصاویر ضبط نشود.

کار نکردن دوربین مداربسته در شب

توجه داشته باشید که اگر دوربین مداربسته شما دارای قابلیت دید در شب باشد باید تصاویر را در شب نیز ذخیره و ضبط کند اما توجه داشته باشید در برخی مواقع این دوربین ها در شب تصاویر را ضبط نمی کند شما باید قبل از هر کاری سعی کنید از تعمیرکاران ماهر و متخصص استفاده کنید چرا که این مشکل ممکن است بر اثر ال ای دی هایی باشد که در دوربین تعبیه شده می شود و شما به هیچ عنوان نباید دست به تعمیرات دوربین مدار بسته بزنید چرا که این دوربین ها معمولاً پیچیده می باشد و شما نمی توانید تعمیرات انجام دهید.

پخش نشدن تصاویر دوربین مدار بسته بر روی گوشی

توجه داشته باشید که شما در حالت عادی می توانید تصاویر ضبط شده دوربین مداربسته را بر روی مانیتور ببینید اما اگر این تصاویر بر روی گوشی شما نمایش داده نمی‌شوند به داشته باشید که شما نیاز به یک سوئیچ دارید و باید دوربین مداربسته را توسط اینترنت به گوشی خود اتصال دهید تا بتوانید تصاویر دوربین را مشاهده کنید.

در نظر داشته باشید برای اینکه دوربین های مداربسته از عملکرد بهتری برخوردار باشد شما باید سعی کنید از تجهیزات و لوازم جانبی اورجینال استفاده کنید.

همچنین شما باید سعی کنید برای نصب دوربین‌های مدار بسته از نصاب ماهر و با تجربه کمک بگیرید چرا که نصب این دوربین ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند در بالا برخی از مشکلاتی که برای دوربین های مداربسته امکان دارد ایجاد شود آن را همراه با راه حل برای شما ذکر کردیم اما در نظر داشته باشید که شما نباید به هیچ عنوان ب افراد ناشناس و بدون تجربه اعتماد کنید و برای سرویس این دوربین های مدار بسته را به افراد متخصص بسپارید. جهت راهنمایی برای نصب و برطرف کردن عیوب دوربین های مدار بسته می توانید با کارشناسان نظارت گستر ایمن تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *