پرش لینک ها

مزایای استفاده از دوربین مدار بسته در کارخانه ها (2)

دوربین مدار بسته برای جلوگیری از سرقت در کارخانه ها گفته شد, در این قسمت به سایر مزایای استفاده از دوربین مدار بسته در کارخانه ها می پردازیم:

  • کنترل کیفیت

با پیشرفت تکنولوژی دوربین مدار بسته دیجیتال, کنترل کیفیت توسط این دستگاه امکان پذیر شده است. نصب دوربین مدار بسته در کارخانه به شما کمک خواهد کرد که فرایند کنترل کیفیت کارخانه تان به شکلی سریع تر و کارآمدتر به پیش رود به خصوص برای کارخانه هایی که کنترل کیفیت برای محصولات آنها مقوله ای حیاتی محسوب می شود و کیفیت اولویت اول کار آنهاست.
  • نظارت از راه دور

یک شبکه ضبط ویدئو اضافه شده به دوربین این امکان را به شما می دهد که فیلم های امنیتی بر روی اینترنت بیاید و شما با ساخت یک شبکه اینترنتی برای کارخانه خود می توانید دوربین مدار بسته نصب شده در کارخانه را از طریق شبکه کارخانه نگاه کنید و حتی این نظارت می تواند در منزل شما و هر جایی که هستید اتفاق بیفتد شما باید جز افرادی باشید که قابلیت دسترسی  به شبکه کارخانه را داشته باشد. حتی اگر شما یک کارخانه بزرگ را مدیریت می کنید یک شبکه ضبط ویدئو می تواند به کارکنانی که وظیفه نظارت دوربین را دارند به جای اینکه مدام پای مانیتور ها باشند با پیاده روی یا قدم زدن نظارت کنند.
  • ایمنی در محیط کار

در خیلی از کارخانه ها کارکنان با ماشین آلات خطرناکی کار می کنند نصب دوربین مدار بسته در کارخانه به آنها این آرامش را می دهد که در مکانی کار می کنند که هر لحظه توسط دوربین مدار بسته آنها را مشاهده می کنند و در صورت وقوع هر نوع حادثه ای کارکنان توسط دوربین مدار بسته آنها را می بینند و اقدامات لازم را سریعاً انجام می دهند. حتی دوربین مدار بسته می تواند از وقوع یک سری حوادث پیشگیری کند. دوربین مدار بسته]]>