پرش لینک ها

مشاوره دوربین مداربسته

 مشاوره دوربین مداربسته نظارتی

 در این سیستم هدف بر این است که متقاضی بدون صرف هزینه ای در ارتباط با مشاوره دوربین مداربسته بتواند به اطلاعات جامعی در مورد سیستم های امنیتی دوربین های مداربسته و نحوه طراحی و کاربرد آنها دست یابد .

  • مشاوره دوربین مداربسته برای شرکت های کوچکتر به صورت رایگان می باشد  مراکزی مثل مدارس و مراکز تفریحی اما در مورد شرکت های  بزرگ و یا آنهایی که به لحاظ عملکردی  بسیار مهم هستند ، بسته به خدمات مورد نیاز هزینه ای متفاوت را در بر دارد. در این قسمت مشاوره به طور خلاصه : خدمات اطلاع رسانی  و خدمات تلفنی و ایمیلی و غیره را شامل می شود .
  • با یک مشاوره ی حرفه ای می توان نقاط ضعف را برطرف و نقاط قوت را ارتقا داد هم چنین برای به روز بودن سیستم و بهینه سازی تجهیزات از خدمات مشاوره دوربین های  مدار بسته  به بهترین شکل  استفاده نمود”

مشاوره دوربین مداربسته و خدمات آن

  1. خدمات مشاوره دوربین مداربسته : در این قسمت هدف مربوط می شود به ارتقا کارایی و عملکرد سیستم و اطمینان از سود سرمایه گذاری و کار با مشتری و نگهداری از دوربین های مداربسته که در این راستا راهکارهای مناسب به شما ارائه خواهد شد .
  2.  با داشتن هرگونه سوالی تلفن تماس و آدرس ایمیل مشاوره در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
  3. وقتی که متقاضی درخواست  سیستم های جدیدتر را دارد مشاوره به صورت آنلاین خواهد بود تا با آخرین اطلاعات به روز بتوانید سیستم خود را توسعه دهید.تجهیزات جانبی و یا یک سیستم به روز شده اضافه می شود و مشاور سیستم را مشخص می کند و اما در مورد هزینه بستگی به محتوای گفتگو دارد و گاهی  هم نیاز به این است که این مشاوره درحضور چند شرکت اختصاصی دیگر باشد.
  4. خدمات مشاوره به این شکل می باشد :
  5. عقد یک قرارداد  با یک نصاب حرفه ای و با تجربه و قابل اعتماد به منظور پشتیبانی از متقاضی  و نظارت و چک 6 ماهه که البته شامل هزینه ای جداگانه خواهد بود .
  6. طبق قرارداد مشاوره دوربین مداربسته مشاور موظف خواهد  که برای برطرف هر مشکلی در دسترس باشد.این امر با نظارت خواهد بود.
  7. مشاوره دوربین مداربسته می تواند به صورت ارسال گزارش باشد البته بازهم بستگی به درخواست متقاضی دارد.
  8. مشاور  دوربین های مداربسته می توان در حیطه مواردی باشد  که قوانین به خوبی در آن رعایت نشده  و این مسائل مورد ارزیابی و بررسی قرارگرفته و برطرف شود .
]]>