پرش لینک ها

مشاوره دوربین مداربسته

5/5 - (11 امتیاز)

 مشاوره دوربین مداربسته نظارتی

 در این سیستم هدف بر این است که متقاضی بدون صرف هزینه ای در ارتباط با مشاوره دوربین مداربسته بتواند به اطلاعات جامعی در مورد سیستم های امنیتی دوربین های مداربسته و نحوه طراحی و کاربرد آنها دست یابد .

 • مشاوره دوربین مدار بسته برای شرکت های کوچکتر به صورت رایگان می باشد  مراکزی مثل مدارس و مراکز تفریحی اما در مورد شرکت های  بزرگ و یا آنهایی که به لحاظ عملکردی  بسیار مهم هستند ، بسته به خدمات مورد نیاز هزینه ای متفاوت را در بر دارد. در این قسمت مشاوره به طور خلاصه : خدمات اطلاع رسانی  و خدمات تلفنی و ایمیلی و غیره را شامل می شود .
 • با یک مشاوره ی حرفه ای می توان نقاط ضعف را برطرف و نقاط قوت را ارتقا داد هم چنین برای به روز بودن سیستم و بهینه سازی تجهیزات از خدمات مشاوره دوربین های  مدار بسته  به بهترین شکل  استفاده نمود”

مشاوره خرید دوربین مداربسته برای کارخانه

مشاوره دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته ای که برای کارخانه ی خود تهیه میکنید باید در مقابل گرد و قبار، قطرات آب و… بسیار مقاوم بوده تا آسیب نبیند. از طرفی لنز بسیار قوی نیز باید داشته باشد، به گونه ای که معمولا پیشنهاد میشود تا لنز دوربین مداربسته را به صورت جداگانه تهیه کنید از این رو اغلب پیشنهاد میکنیم برای چنین محیط هایی دوربین مداربسته صنعتی تهیه کنید.

از دیگر ویژگی های دوربین های مناسب برای کارخانه ها عبارتند از:

 • کل سیستم باید مطابق با BOQ ، نقشه ها و مشخصات فنی باشد.
 • قیمت ارائه شده توسط فروشنده باید تمام هزینه های راه اندازی را نیز شامل شود.
 • لوازم جانبی و سایر دستگاه ها همراه دوربین های دارای منبع تغذیه ، با نرم افزار ارائه شود.
 • نرم افزار مدیریت فیلم باید هم مدیریت جریان فیلم و هم جریان فیلم را ارائه دهد
 • دوربین مدار بسته شما باید قابل برنامه ریزی باشد
 • فروشنده ی دوربین متخصصان و تکنسین های نظارتی را در محل کار برای کمک به همه مراحل سیستم بفرستند.
 • و….

مشاوره دوربین مداربسته و خدمات آن

مشاوره دوربین مدار بسته

 1. خدمات مشاوره دوربین مداربسته : در این قسمت هدف مربوط می شود به ارتقا کارایی و عملکرد سیستم و اطمینان از سود سرمایه گذاری و کار با مشتری و نگهداری از دوربین های مداربسته که در این راستا راهکارهای مناسب به شما ارائه خواهد شد .
 2.  با داشتن هرگونه سوالی تلفن تماس و آدرس ایمیل مشاوره در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
 3. وقتی که متقاضی درخواست  سیستم های جدیدتر را دارد مشاوره به صورت آنلاین خواهد بود تا با آخرین اطلاعات به روز بتوانید سیستم خود را توسعه دهید.تجهیزات جانبی و یا یک سیستم به روز شده اضافه می شود و مشاور سیستم را مشخص می کند و اما در مورد هزینه بستگی به محتوای گفتگو دارد و گاهی  هم نیاز به این است که این مشاوره درحضور چند شرکت اختصاصی دیگر باشد.
 4. خدمات مشاوره به این شکل می باشد :
 5. عقد یک قرارداد  با یک نصاب حرفه ای و با تجربه و قابل اعتماد به منظور پشتیبانی از متقاضی  و نظارت و چک ۶ ماهه که البته شامل هزینه ای جداگانه خواهد بود .
 6. طبق قرارداد مشاوره دوربین مداربسته مشاور موظف خواهد  که برای برطرف هر مشکلی در دسترس باشد.این امر با نظارت خواهد بود.
 7. مشاوره دوربین مداربسته می تواند به صورت ارسال گزارش باشد البته بازهم بستگی به درخواست متقاضی دارد.
 8. مشاور  دوربین های مداربسته می توان در حیطه مواردی باشد  که قوانین به خوبی در آن رعایت نشده  و این مسائل مورد ارزیابی و بررسی قرارگرفته و برطرف شود .