پرش لینک ها

نرم افزار DMSS داهوا ، راهکاری نوین برای امنیت بیش تر

نرم افزار DMSS داهوا ، راهکاری نوین برای امنیت بیش تر

نرم افزار موبایل DMSS شرکت داهوا با قابلیت هایی جدید و خدمات پیشرفته تر دراختیار کاربران سیستم های نظارت تصویری قرار گرفت.

نرم افزار جدید DMSS که یک نرم افزار موبایل با قابلیت اتصال تمامی دستگاه های داهوا از طریق اینترنت ،  P2P و یا IP به شمار می رود ، میتواند به صورت ریموت نیزبدون هیچ گونه وقفه و با حفظ پایداری ، به دستگاه متصل شود.

فروش و نصب دوربین مداربسته

تمامی محصولات داهوا اعم از NVR,XVR,IPC,TPC,VOT,ALARM HUB و اکسس کنترل توسط این نرم افزار قابلیت پشتیبانی دارند.

از ویژگی های مهم این نرم افزار ، قابلیت اتصال آسان ، عملیات های ریموت ، افزایش امنیت داده ، تجربه عملکرد بهتر برای کاربر و پشتیبانی از محصولات Thermal یا حرارتی میباشد.

نرم افزار DMSS برای استفاده آسان کاربر طراحی شده است و قادر است در محیطی با چندین اتصال اینترنتی کار کند.

قابلیت ریموت این نرم افزار به گونه ای است که از طریق پوشش کامل شبکه خود، میتواند خیلی سریع اتصال رابرقرار نموده و دستگاه های مربوطه را به راحتی کنترل کند.

 همچنین قابلیت های فراوانی از جمله کنترل PTZ، تنظیم تصویر مانند White Balance  ، فوکاس ، اشتراک آلارم ، پیش نمایش تصویر و پخش مجدد ، اینترکام صدا و غیره نیز به صورت ریموت قادر به کنترل می باشند.

امنیت داده

 DMSS ، دارای لایه های چند گانه ای از داده های رمزگذاری شده می باشد که امنیت داده بهتری از یک محصول تا پلت فرم و سپس موبایل کلاینت دراختیار کاربر قرار دهد. علاوه براین ، نرم افزار DMSS  مطابق استاندارد TUV Rheinland  ( سازمانی که سلامتی کالاهای صنعتی را نظارت میکند ) تائید شده است و این بدین معنی است که نرم افزار DMSS مطابق با استاندارد GDPR  EU,2016/679  بوده و امنیت اطلاعات و حریم خصوصی را حفظ می نماید.

به دلیل طراحی جدید آن نیز ، کاربر تجربه کاری بهتری را دریافت و نسخه جدید آن با قابلیت روز و شب نیز به زودی ارائه خواهد شد.

در شرایط همه گیری ویروس کرونا و کنترل آن ، نرم افزارDMSS ، به روز رسانی شده و تمامی محصولات حرارتی شامل دوربین ها و ترمینال های مانیتورنیگ کنترل حرارت را پشتیبانی میکند . اپراتورها قادر هستند تا محصولات حرارتی را کنترل و وظایف خود را بسیار ایمن تر اجرا نمایند.

در آینده قرار است محدوده قابلیت های این نرم افزار گسترش پیدا کند و فضاهای SMB  بیشتری را پشتیبانی نماید که برای نصابان و بیزینس های بزرگ و کوچک فضای کار بهتری را ایجاد خواهد کرد.

پیام بگذارید