نکاتی در مورد انتخاب لنز دوربین مدار بسته

اخبار و مقالات

نکاتی در مورد انتخاب لنز دوربین مدار بسته امنیتی با امنیت پروماکس اگر شما می خواهید منطقه محدود را مشاهده کنید، مانند ورودی،  باید به سراغ  8mm روید (باعث می نحوه انتخاب یک لنز دوربین مدار بسته مناسب در 3 مرحله آسان و صرفه جویی در انجام آن؟

  1. آیا باید از اوتو ایریس یا DC لنز استفاده کنم؟
می توانید پول را خرج نکنید و تنها زمانی از لنز عنبیه استفاده کنید که روشنایی هرگز تغییر نمیکند. به عنوان مثال: روشن کردن فروشگاه یا دفتر. در صورتی که نور زیاد تغییرکند توصیه می شود از خودکار عنبیه استفاده شود.
  1. 2. به چه لنزهای فاصله کانونی نیاز دارم؟
راهنما: هر چه تعداد فاصله کانونی کوچکتر باشد  => میدان دید گسترده تر است. اگر در دفتر و یا انبار دوربین های امنیتی  دارید و می خواهید دید کامل داشته باشید، باید به سراغ  لنز 2.8 یا 4 میلی متر بروید (باعث می شود  تا حدودی مشاهده از راه دور گسترده  شود) شود دیدگاه باریک و اشیاء نزدیک تر شوند). با ما تماس بگیرید،  ما می توانیم به شما در تعیین بهترین لنز دوربین مدار بسته با توجه به محل سکونت تان کمک کنیم. از لنز چند کانونی برای انعطاف پذیری در انتخاب بهترین میدان دید استفاده کنید. 3: لنز دوربین مدار بسته خود را از  security skyway  سفارش دهید. در حال حاضر ما تمام لنز دوربین مدار بسته مورد  نیاز شما را در اختیار داریم! نمودار لنز دوربین مدار بسته امنیتی و نمودار میدان دید برای کمک به شما در انتخاب اندازه لنز مناسب برای برنامه تان طراحی شده اند. اگر نیاز به اطلاعات اضافی و یا کمک دارید لطفا با ما تماس بگیرید. به خاطر داشته باشید همه دوربین های امنیتی فروشی ما  مجهز به لنز 95 درصدی برنامه های کاربردی نظارت هستند.  در طول روز میزان روشنایی به یک صحنه بستگی به زمان روز و شرایط جوی دارد. نور مستقیم خورشید بالاترین کنتراست  را در صحنه  تولید می کند، و اجازه می دهد تا حداکثر اشیاء شناسایی شوند. در یک روز ابری و یا پوشیده از ابر، اشیاء صحنه نور کمتری را دریافت می کنند. برای تولید یک تصویر بهینه دوربین با تنوع گسترده سطح نور (مانند زمانی که خورشید در پشت ابرها پنهان است)، به یک سیستم دوربین مدار بسته خودکار عنبیه نیاز است. به طور معمول، روشنایی صحنه اندازه گیری شده در فوت کاندل (ftcd) می تواند در  طیف وسیعی از 10000 تا 1 (یا بیشتر) تغییر کند، که بیشتر از محدوده عملیاتی برای دوربین مدار بسته جهت تولید فیلم های با کیفیت خوب در طول روز است و  مقدار روشنایی در  صحنه بسته  به زمان روز و شرایط جوی متفاوت است.]]>