پرش لینک ها

ویژگی های متفاوت دوربین مدار بسته

تکنولوژی دوربین مدار بسته تلویزیونی در کنار مصرف کننده های الکترونیکی شبیه دوربین های ضبط کننده و دوربین های دیجیتالی پیشرفت سریع تری دارد و شاید درک افراد از سرعت پیشرفت انواع دوربین ها از دریای آنالوگ به اقیانوس عمیق این تکنولوژی، کمی ضعیف باشد.
CCD یا CMOS؟
شبیه سازی یا سنسور درون و جلوی دوربین مدار بسته توسط چیپ های CCD یا CMOS صورت می گیرد. برای مثال CCD ها با استفاده از روش «انتقال میان سطرها» ارزان تر است و می تواند ورقه های عمودی را در تصاویر اطراف نقاط روشن نور نشان دهد. فریم دوتایی آنها کمی گران است، چیپ های CMOS می توانند نقش حائل را در پنهان کردن حرکت اشیاء ایفا کنند. به هیچ وجه در جهان واقعی از این ویژگی آگاه نخواهید شد اما خوب است حساسیت نوری، حدود دینامیکی و نسبت سیگنال به صوت و فاکتورهای دیگر در طراحی دوربین مدار بسته مهمتر از تقلایی باشد که روی CCD به جای CMOS انجام می شود.

استانداردهای ویدئویی دوربین مدار بسته

به شکل تاریخی، سنسور استاندارد صنعتی در حد 1/4, 1/3, 1/2,  اینچی برای تشخیص استاندارد ویدئویی برای عرض تصویر است.
دوربین مدار بسته دیجیتال چیپ های تصویرسازی بزرگتری را با قابلیت های ویدئویی ارائه می کند. اندازه های مگاپیکسل در حال افزایش هستند و این سیستم های CCTV به عنوان پیکسل های متراکم روی جریان برق کامپیوتر قابل تهیه هستند.
کیفیت بالای لنزهای گرافیکی باید متناسب با رزولوشن خوب و جمع آوری نور مناسب باشد. نقطه مشخص این است که پیکسل بیشتر برای چیپ CCD یا CMOS از اندازه ارائه شده مشخص است، هر پیکسل باید کوچکتر شود. این امر منجر به ظرفیت جمع آوری نور برای هر پیکسل می شود و دوربین مدار بسته سنسور نوری را پیشنهاد می کند.
به عنوان بخشی از این دریای متلاطم تکنولوژی برای اینکه بتوانید از ویژگی و امکانات آن استفاده کنید ناچارید با آن همسو باشید.

داهوا