پرش لینک ها

کاربرد دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته جهت پیشگیری از جرایم و کاهش  جنایات است.

  1. مکان های گردشگری
بسیاری از مجتمع های ورزشی و تفریحی، مکان های سیاحتی، کلوب ها با نصب دوربین مدار بسته امنیتی توانستند علاوه بر افزایش امنیت مشتریان خود رضایت آنها را نیز کسب کنند.
  1. مشاهده و نظارت بر وسائط نقلیه موتوری
با استفاده از دوربین مدار بسته به راحتی می توانید ورود و خروج وسائط نقلیه موتوری را به شکل شبانه روزی ضبط و ثبت کنید. این امر به ویژه در تعدادی از پارکینگ های عمومی و حتی در سطح شهرها برای ممانعت از سرقت های مسلح و جرایم رانندگی صورت می گیرد.
  1. کار پارک ها
تا حالا که پوشش مناسب کارپارک ها غیرممکن بوده است و دوربین مدار بسته نصب شده قادر به ضبط تصاویر از صورت نبودند. اما با استفاده از نوعی از دوربین های Pan Tilt  و دوربین های Zoom dome می توانید به این هدف دست یابید.
  1. بارها و کانترهای پذیرش
از آنجا که در قسمت پذیرش شرکت های بزرگ، بیمارستان ها و بسیاری از مکان های مشابه احتمال انجام هر نوع سوء استفاده از سوی سارقین مسلح امکان پذیر است با نصب و راه اندازی این دوربین ها به راحتی می توانید دید بهتری از مسئولین پذیرش و اشخاص مشکوک داشته باشید. 5.تاق های مالی استفاده از دوربین مدار بسته در اتاق های مالی تا حدودی مانع از سرقت های مسلح و ورود پرسنلی که اجازه ورود به این بخش را ندارند، می شود. 6.استخرها استفاده از دوربین مدار بسته در استخرها حساسیت بالایی دارد باید نصب آنها در مکان هایی باشد که علاوه بر حفظ امنیت و سلامت افراد بطور مستقیم قابلیت دید حریم های خصوصی افراد را نداشته باشد. 7.بیمارستان ها استفاده از دوربین مدار بسته امنیتی برای بیمارستان ها، کلینیک ها به دلیل تجهیزات و دستگاه های بسیار گران و از طرف دیگر حفظ و امنیت بیماران بسیار حائز اهمیت است. با موارد فهرست شده در بالا حالا دیگر انتخاب با شماست که با نصب دوربین امنیتی  مادام العمر با آرامش خاطر به تجارت، کسب و کار و یک زندگی آرام بپردازید.]]>