پرش لینک ها

کیفیت عالی دوربین مداربسته آنالوگ 960H

960H دیده‌ام تصورات غلط زیادی وجود دارد. نوشته‌های زیادی را دیده‌ام که با سردرگمی بین این‌که تعداد خطوط 960H برابر با 960×480 است یا 720×480  دچار شک و تردیدند. همچنین می‌نویسند این سیستم هر دوربین مدار بسته  مجهز به سنسور 960H از طریق DVR فعلی‌تان می‌تواند تصویر را بهبود ببخشد. این یک اشتباه بزرگ است. برای اطلاع شما از حقایق باید بگویم که 960H:

  • 960H اندازه  مگاپیکسل رزولوشن تصویر نیست
  • اندازه‌های 960H در فرمت 960×480 یا 720 x 480 نیست
  • دوربین‌ مدار بسته هایی که تنها مجهز به 960H باشند نمی‌توانند فیلمی با فرمت 960×480 در اختیارتان بگذارند
فن آوری 960H در واقع یک کلاس جدید از سنسورهای تصویری پیشرفته است که تعداد پیکسل بیشتری از هر موضوع و هدف تصویربرداری ضبط می‌کند تا رزولوشن تصویر را به حداکثر TVL عمودی ارتقا دهد. این فن آوری دوربین مدار بسته به عنوان پلی است بین آنالوگ استاندارد و روش‌های مبتنی بر مگا پیکسل بالا که باعث می‌شود 960H بهترین گزینه برای ویدئو‌های با رزولوشن فوق العاده بالا در قلمرو آنالوگ باشد. همچنین توجه به این مسأله ضروری است که بدانید DVR فعلی‌تان باید توانایی ضبط و ذخیره تصاویر با فرمت دیجیتال 960H با رزولوشن 960×480 را داشته باشد. مزایای 960H داشتن رزولوشن بیشتر و بهبود یافته‌تر است. دوربین مدار بسته حاوی سنسور 960H کنتراست تصویر بالا را بهتر حفظ کرده به وضوح بیشتری ایجاد می‌کند تا تشخیص خطوط عمودی از فاصله نزدیک بهتر انجام شود. سنسور‌های دیگر توان ارائه این سطح از وضوح تصویر را ندارند. همچنین، تصویر 960H نرم‌تر و صاف‌تر بوده طراوت و جزئیات بیشتری ارائه می‌کند.

برنامه مکمل آنالوگ

هنوز برای دوربین‌ مدار بسته‌ آنالوگ این امید  به رزولوشن مگا پیکسل بالا هست. بگذارید برنامه مکمل آنالوگ را به شما معرفی کنم: برنامه‌های TheHybrid و Hybrid Federal. با داشتن یکی از این برنامه‌ها می‌توانید خیلی راحت به سیستم مگا پیکسل مبتنی بر IP منتقل شوید بدون این‌که مجبور باشید دوربین‌ مدار بسته های آنالوگ فعلی‌تان را کنار بگذارید. به راحتی و با جایگزین کردن DVR‌فعلی‌تان با نوع هیبریدی (ترکیبی) که به شما معرفی می‌کنیم می‌توانید دوربین‌های فعلی‌تان را وصل کرده و دوربین‌ مدار بسته های رزولوشن بالای Hi-Def  دیگر را به ان‌ها بیفزایید. این کار بسیار مفید و کار راه انداز خواهد بود.]]>