درباره نظارت گستر ایمن

گواهینامه ها

برخی از گواهینامه ها و افتخارات شرکت نظارت گستر ایمن در طول فعالیت خود را در زیر مشاهده میکنید.

گالری تصاویر

تصاویر منتخب از رویداد های مختلف شرکت نظارت گستر ایمن مانند همایش ها، نمایشگاه های داخلی و خارجی، سمینارهای استانی و...

درباره نظارت گستر ایمن بیشتر بدانید

شرکت نظارت گستر ایمن در سال ۱۳۸۱ در پاسخ به نیازهای بازار و در ادامه گسترش اجرای پروژه های ملی مانند پروژه نظارت تلویزیونی تهران بزرگ در زمینه اجراء و ارائه راه حل های جامع نظارتی و حفاظتی به مدیریت آقای عبدالرضا حکیمی و گروهی از مهندسان متخصص و با تجربه در امر CCTV تاسیس گردید.همچنین با مطالعه نیازهای بازار ایران و نیز با انتخاب و ارائه گسترده محصولات و خدمات، با کیفیتی مطابق با استاندارد جهانی و از سوی سازندگان معتبر و خوشنام بین المللی سعی دارد تا با ارائه راهکارهای فراگیر (Total Solution) به تمامی نیازهای نظارتی و حفاظتی در هر سطحی از آن که شامل صنعتی، نظامی، اداری و خانگی و غیره باشد پاسخی شایسته و مناسب ارائه دهد.

فروش روزانه محصول

0روزانه

فروش روزانه محصول
نمایندگی فعال

0+

نمایندگی فعال
کارمند مجرب

0+

کارمند مجرب

تیزر معرفی شرکت نظارت گستر ایمن

واحد مالی

در این واحد وصول مبالغ کالاهای فروخته شده و امورات مالی داخل شرکت صورت میگیرد و نیز به لحاظ داشتن زیر مجموعه حقوقی و اجرایی نسبت به دریافت مبالغ معوقه با نظر مدیریت اقدام مینماید.

واحد IT و تبلیغات

وظیفه این واحد بروزرسانی سایت شرکت ، خبرهای جدید و نیز ارائه جدید ترین خدمات اینترنتی به مشتریان جهت تسهیل در ارتباط با شرکت شامل ارتباط با نمایندگان از طریق ایمیل و SMS و مطلع نمودن آنها از آخرین و جدیدترین محصولات شرکت میباشد.

فروش

ارائه کلیه خدمات فروش شامل قبول سفارشات کالاهای انحصاری، قیمت گذاری کالاها ونیز بازاریابی حضوری توسط کارشناسان با تجربه در کل کشور توسط واحد فروش شرکت نظارت گستر ایمن، به صورت مستمر و پیگیر انجام می پذیرد.

بازرگانی

کلیه خدمات و ارتباط بین شرکت نظارت گستر ایمن و شرکتهای خارجی که مهم ترین آن برنامه ریزی جهت واردات کالا و ترخیص آن در حجم بالا می باشد توسط کارشناسان مجرب این واحد ارائه می گردد.این بخش با دریافت سفارشات از قسمت فروش در سریعترین زمان ممکن پروسه ی واردات کالا را انجام میدهند.

گارانتی

تعمیر کلیه تجهیزات معیوب توسط مهندسین با تجربه با در اختیار داشتن آخرین وسایل و تجهیزات تعمیراتی در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می گیرد. مهندسان این قسمت با استفاده از جدیدترین تجهیزات در خدمت همکاران عزیز میباشند.

پشتیبانی فنی و مشاوره

ارائه راهکارها صحیح در طراحی سیستم های نظارت تصویری و راهنمای استفاده از سیستم توسط مهندسین مجرب به کلیه همکاران سراسر ایران. پاسخگویی به مشکلات مختلف مشتریان و نمایندگان محترم در خصوص نحوه کار تجهیزات و یا رفع مشکل در حین انجام پروژه به صورت تلفنی یا آنلاین صورت میگیرد.