رستر

شرکت رستر RASTER با بیش از ده سال سابقه، درسال ۲۰۰۰ تحت لیسانس انگلستان تاسیس و تولیدات خود را در چین شروع کرد. این شرکت تولید کننده سیستمهای نظارت تصویری اعم از دوربین های مداربسته ، DVR ، NVR ، دستگاه های هیبرید و تکنولوژی های جدید است.

شرکت رستر تولیدکننده تجهیزات امنیتی دوربین مدار بسته(CCTV) است که در سال ۲۰۰۳ تاسیس شد و در منطقه شن ژن تحت لیسانس انگلستان قرار دارد. کیفیت، حس رقابت و نوآوری واژگانی هستند که با رستر-انگلستان به واقعیت پیوستند.
داشتن بیش از ده سال تجربه در تولید و توزیع محصولات دوربین مدار بسته(CCTV) و شبکه وسیع از روابط مستحم، ما را به شرکتی پیشرفته برای تحقق درخواست های مشتریان در سراسر دنیا بلد کرده است. به علاوه استفاده از مدیریت ، مهندسین، فروشندگان و کارمندان حرفه ای در کنار محصولات با کیفیت مهمترین مزایای شرکت رستر انگلستان هستند.
با به کاربردن تیزهوشی قابل توجه تجاری در اصول شرکت، رستر-انگلستان موفق به توسعه روش تجارت بر اساس کاربرد تکنیک های غربی مدیریت و قوانین اقتصادی شکل گرفته توسط رسوم محلی، شرایط و نیازهای پرسنل محلی شد. با به کاربردن این فرمول موفق، شرکت رستر-انگلستان به شکل مداوم رشد کرده و فعالیت های تجارتی خود را به شکل بین الملل گسترش داده است.
امروزه رستر یکی از تولیدکنندگان مطرح در زمینه نظارت و امینت با تکنولوژی و تعداد قابل توجه می¬باشد. محصولات ما با اعتبار زیاد در سطح بین المللی فروخته می¬شوند و در بسیاری از زمینه ها مانند بانکداری، امنیت عمومی و منابع انرژی، ساختمان هوشمند و نقل و انتقال هوشمند به شکل گسترده ای استفاده می شوند.

معرفی شرکت رستر

دپارتمان تحقیق و توسعه(R&D) برای شرکت ما به منظور نواوری و برداشتن گام های درست ضروری است. شرکت رستر انگلستان تحقیقات در زمینه نوآوری تکنولوژی و اجرای برنامه های کاربردی ساختاری تعبیه شده، کدگذاری/کد شکنی ویدیو و صدا و پروتکل شبکه را دنبال می کند. همه این ها ما را در جایگاه برتر در صنایع قرار می دهد و عملکرد عالی محصولات ما را تظمین می کند.

در باره واحد R&D رستر

با توجه به نیازهای بازار و حفظ رابطه برد-برد به عنوان دستوالعمل، شرکت رستر به طور مداوم توجه خود را به گسترش و پیشرفت بازار، گسترش مشتریان آن سوی دریاها، افزایش اعتبار برند و شهرت خود، اختصاص داده است. با ارائه محصولات، خدمات و انگیزه بهتر، شرکت رستر-انگلستان و شرکای ما با یکدیگر رشد کرده و قدرتمند تر خواهند شد.
بازار درحال رشد یکی از مزیت ها شرکت رستر انگلستان به عنوان استراتژی برای دنبال کردن آن و تولید محصولات باکیفیت است.
روش دیگر برای ایفای بهترین نقش در بازار این است که رضایت مشتریمانمان را جلب کرده و به نیازهای آن ها توجه کنیم. بنابراین در شرکت رستر تکنولوژی به مشتریان خدمات ارائه خواهد داد.
استراتژی دیگری که توسط شرکت رستر دنبال می شود توسعه مشتریان آن سوی دریا، و افزایش اعبار برند و شهرت است.

استراتژی بازار

سیستم خدمات بی نظیر و نتایج خدمات تظمین ما برای رفع و رجوع درخواست های مشتریان است. شرکت رستر شبکه ای را برای خدمات پس از فروش در سراسر کشور تاسیس کرده است. متخصصین خدماتی با تجربه و شایسته سریعترین و بهترین خدمات را به شما ارائه می کنند.
به علاوه، شرکت رستر انگلستان، آموزش هایی را در زمینه خدمات پس از فروش برای مهندسان از طریق اموزش معمول در مناطق مختلف استقرار شرکا در نظر می گیرید. همچنین دفتر مرکزی اموزش خدمات پس از فروش را برای خریداران در سراسر جهان فراهم می آورد.
همچنین شرکت رستر خدماتی با ویژگی های سفارشی فراهم می کند و راه حل هایی را برای سیستم ایمنی و نظارت پیشرفته به منظور برطرف کردن درخواست های مختلف مشتریان پیشنهاد می کند.

رستر با داشتن چندین شعبه در خاورمیانه، اروپا و استرالیا توانسته است بخش مهمی از بازار سیستم های نظارت تصویری را در دست بگیرد.

این شرکت با داشتن ۵۰۰۰ نیروی انسانی فعال در زمینه طراحی ، توسعه و تولید ، از پیشتازان این صنعت به شمار می آید که با ارائه تکنولوژی های روز دنیا از جمله HDCVI,HDTVI ( دوربین مدار بسته و دی وی آر) توانسته است بازار سیستم های نظارت تصویری را از آن خود کند ، رستر در دو نوع Raster Blue / Raster Red در بازار عرضه می شود.

خدمات رستر

محصولات IP

محصولات IP

دوربین مداربسته شبکه در واقع نوعی کامپیوتر کوچک نیز محسوب می شوند. این دوربین ها پس از دریافت اطلاعات تصاویر از حسگر آنها را به اطلاعات دیجیتال تبدیل کرده و مطابق پروتکل های شبکه به شبکه می فرستند. وجود قسمت های تبدیل کننده در این دوربین ها باعث افزایش پیچیدگی و هزینه های انها شده است.

محصولات HDTVI

محصولات HDTVI

مشکل دوربین های انالوگ وضوح تصویر و برتری ان نسبت به ای پی انتقال تصوبر طولانی ان در کابل ار جی در مسافت های طولانی بود. دوربین های ای پی به علت محدودیت در مسافت کابل کشی باعث می گردید که کاربر از نظر مسافت کابل در تنگنا قرا بگیرد ولی اچ دی تی وی ای این مشکل را حل نموده است.