سایوتک

شرکت کره ای دوربین مدار بسته سایوتک با بیش از ۵ سال سابقه فعالیت درزمینه سیستم های نظارت تصویری ، محصولات حرفه ای خود را در بخش دوربین های آنالوگ ،AHD ، تحت شبکه ، دستگاه های دی وی آرو NVR توسعه و گسترش داده است.

دفتر مرکزی و مرکزتولید دوربین مدار بسته سایوتک با نام تجاری SAYOTECH SECURITY LIMITED در کره بوده و با داشتن تیم فنی وR &D توانسته است محصولاتی با کیفیت را وارد بازار سیستم های نظارت تصویری کند و با تمرکز بر روی تولید محصولات آنالوگ به ویژه محصولات آنالوگ با رزولوشن بالای ۷۰۰TVL و دستگاه های دی وی آر با رزلوشن ۹۶۰H و ظرفیت ذخیره سازی بالا و عرضه دوربین های HDTVI از جمله قدرتمندترین تولید کننده ها در این بخش به شمار می رود.

تنها نماینده رسمی این شرکت در ایران و خاورمیانه ، شرکت نظارت گستر ایمن نیز با سابقه بیش از ۱۰ سال فعالیت در سیستم های نظارت تصویری علاوه بر عرضه و فروش محصولات این شرکت اقدام به عرضه خدمات پس ازفروش ، تعمیر و گارانتی محصولات کرده است.

معرفی شرکت سایوتک

دستگاه DVR

دستگاه DVR

برای یک سیستم دوربین مداربسته مبتنی بر دوربین مداربسته AHD حتما باید دقت شود که دستگاه ضبط AHD دوربین های AHD سیستم مداربسته را پشتیبانی نمایند.

برخی از دستگاه های DVR ای اچ دی فقط دوربین های مداربسته ای اچ دی 1 مگا پیکسل را ساپورت میکنند،برخی دیگر تا 1.3MP و برخی دیگر تا 2MP پشتیبانی میکنند.

از اینرو همخوانی دوربین ها و دستگاه ضبط یک مجموعه مداربسته ای اچ دی بسیار ضروری می‌باشد.

دوربین AHD

دوربین AHD

اصطلاح دوربین مداربسته AHD یا AHD CCTV به اصطلاح انگلیسی Analog High Definition CCTV به معنای دوربین مداربسته آنالوگ رزولوشن بالا اشاره می کند. همانطور که میدانید در دوربین های آنالوگ سنتی (دوربین آنالوگ تیوی لاینی) روزولشن تصویر یکی از بزرگترین نقاط ضعف این دوربین های بود و برای جبران این نقطه ضعف تکنولوژی های جدیدی در سیستم های مداربسته آنالوگ ایجاد شدند که یکی از آنها تکنولوژی AHD است.