پرش لینک ها

تماس با نظارت گستر ایمن

5/5 - (5 امتیاز)

معرفی نظارت گستر ایمن

شرکت نظارت گستر ایمن در سال ۱۳۸۱ در پاسخ به نیازهای بازار و در ادامه گسترش اجرای پروژه های ملی مانند پروژه نظارت تلویزیونی تهران بزرگ در زمینه اجراء و ارائه راه حل های جامع نظارتی و حفاظتی به مدیریت آقای عبدالرضا حکیمی و گروهی از مهندسان متخصص و با تجربه در امر CCTV تاسیس گردید.همچنین با مطالعه نیازهای بازار ایران و نیز با انتخاب و ارائه گسترده محصولات و خدمات، با کیفیتی مطابق با استاندارد جهانی و از سوی سازندگان معتبر و خوشنام بین المللی سعی دارد تا با ارائه راهکارهای فراگیر (Total Solution) به تمامی نیازهای نظارتی و حفاظتی در هر سطحی از آن که شامل صنعتی، نظامی، اداری و خانگی و غیره باشد پاسخی شایسته و مناسب ارائه دهد.

واحد فروش

ارائه کلیه خدمات فروش شامل قبول سفارشات کالاهای انحصاری، قیمت گذاری کالاها ونیز بازاریابی حضوری توسط کارشناسان با تجربه در کل کشور توسط واحد فروش شرکت نظارت گستر ایمن، به صورت مستمر و پیگیر انجام می پذیرد.

واحد گارانتی

تعمیر کلیه تجهیزات معیوب توسط مهندسین با تجربه با در اختیار داشتن آخرین وسایل و تجهیزات تعمیراتی در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می گیرد. مهندسان این قسمت با استفاده از جدیدترین تجهیزات در خدمت همکاران عزیز میباشند.

واحد مالی

در این واحد وصول مبالغ کالاهای فروخته شده و امورات مالی داخل شرکت صورت میگیرد و نیز به لحاظ داشتن زیر مجموعه حقوقی و اجرایی نسبت به دریافت مبالغ معوقه با نظر مدیریت اقدام مینماید. همچنین مسئولیت ارسال کالا از طریق واحد انبار با این واحد می باشد.

واحد فنی

ارائه راهکارها صحیح در طراحی سیستم های نظارت تصویری و راهنمای استفاده از سیستم توسط مهندسین مجرب به کلیه همکاران سراسر ایران. پاسخگویی به مشکلات مختلف مشتریان و نمایندگان محترم در خصوص نحوه کار تجهیزات و یا رفع مشکل در حین انجام پروژه به صورت تلفنی یا آنلاین صورت میگیرد.

واحد بازرگانی

کلیه خدمات و ارتباط بین شرکت نظارت گستر ایمن و شرکتهای خارجی که مهم ترین آن برنامه ریزی جهت واردات کالا و ترخیص آن در حجم بالا می باشد توسط کارشناسان مجرب این واحد ارائه می گردد.این بخش با دریافت سفارشات از قسمت فروش در سریعترین زمان ممکن پروسه ی واردات کالا را انجام میدهند.

واحد تبلیغات

ارائه محتوای تبلیغاتی و آموزشی از طریق کانال های ارتباطی در فضای مجازی و اطلاع رسانی به مشتریان محترم ، رفع مشکلات و سوالات اعضای باشگاه مشتریان نگا، طراحی موارد تبلیغاتی نمایندگان و همکاران محترم و همچنین برگذاری همایش ها و نمایشگاه ها از وظایف این واحد میباشد.