×

نیاز به پشتیبانی فنی دارید؟

1 سوالات متداول را با دقت بخوانید
2 از طریق ایمیل و یا تلگرام مکاتبه کنید
3 تماس با 41217-021

اگر هنوز سوالی دارید، از طریق ایمیل info@negaco.com با ما در تماس باشید!

ساعات کار

شنبه تا چهارشنبه 9:00 صبح تا 17:00 عصر
پنج شنبه 9:00 صبح تا 13:00 

آخرین مطالب

مارا دنبال کنید

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

تفاوت نمایندگی با فروشنده عادی در چیست؟

به طور ساده نمایندگان در قبال دادن تعهداتی به شرکت پخش کننده میتوانند از منافع بیشتری در فروش بهره مند شوند. در ضمن شرکت پخش کننده نیز متعهد می شود که حاشیه امن و مناسب را برای نماینده خود فراهم کند.
برای افرادی که به صورت دائمی در حرفه فروشندگی فعال هستند گرفتن نمایندگی بسیار توجیه پذیر تر است. اما در صورتی که به صورت موقت یا دوره ای در یک زمینه فعالیت می کنید گرفتن نمایندگی برای شما امکان پذیر نخواهد بود.

تعهدات نماینده چیست؟

تعهدات نمایندگی ها با توجه به نوع قرارداد تنظیم شده میتواند متفاوت باشد. قراردادهای نمایندگی عموما طوری تنظیم می شوند که یک تعادل بین تعهدات نماینده و پخش کننده وجود داشته باشد. برخی از رایج ترین تعهدات نماینده در قراردادهای نمایندگی دروبین مداربسته عبارتند از:
بزرگترین تعهد نماینده فروش محصولات شرکت پخش کننده تا سقفی خاص است. در صورتی که نماینده نتواند سقف فروش خود را پر کند معمولا مطابق قرارداد، نمایندگی او اخذ خواهد شد.
تعهد دیگر نماینده فروش محصولات تنها در حوزه جغرافیایی خاص خود است. در صورتی که مشتری یا خریداری خارج از حوزه فعالیت این نماینده به او مراجعه کند باید مطابق با قرارداد و شرایط شرکت پخش کننده رفتار کند.

چگونه نماینده شرکت نظارت گستر ایمن شویم؟

شما با ارائه درخواست نمایندگی از طریق فرم مربوطه و تکمیل موارد درخواستی مانند استان و شهر مورد نظر، سابقه کاری، توان خرید ماهیانه، برندهای مورد استفاده و نوع فعالیت از نظر توزیع یا پروژه محور بودن میتوانید گزینه ی نمایندگی شهر خود باشید.

کارشناسان ما در نظارت گستر ایمن پس از بررسی شرایط و در صورت عدم وجود نماینده انحصاری در شهر یا استان مربوطه، با شما تماس گرفته و شرایط همکاری با شرکت نظارت گستر ایمن را برای شما تشریح خواهند کرد.

3 رتبه برتر