پرش لینک ها

داهوا - Dahua

5/5 - (6 امتیاز)

داهوا تکنولوژی یک شرکت بزرگ و مطرح در زمینه تولید محصولات نظارت تصویری و راهکارهای مبتنی بر اینترنت اشیاء در سطح جهان است.

داهوا با نوآوری‌ در فناوری، راه‌حل‌ها، سیستم‌ها و خدمات امنیتی را برای ایجاد ارزش برای عملیات شهری، مدیریت شرکت ها و مصرف‌کنندگان ارائه می‌کند.

در داهوا، ما محصولات، خدمات و راه‌حل‌های خود را برای کمک به ایمن‌تر و ایمن‌تر کردن جهان طراحی می‌کنیم. فن‌آوری‌های ما به خانواده‌ها، مشاغل و خدمات مجری قانون این امکان را می‌دهد که خطرات ایمنی و امنیتی را سریع‌تر، دقیق‌تر و مؤثرتر از همیشه شناسایی کرده و به آنها پاسخ دهند.

داهوا با ماموریت «توانمندسازی جامعه ایمن تر و زندگی هوشمندتر» به ارزش اصلی خود یعنی «مشتری محوری» پایبند است تا بازار را با کیفیت و خدمات عالی ارائه کند، ارزش بیشتری برای مشتریان ایجاد کند، و تلاش های بی وقفه برای ساختن جامعه ای امن، هوشمند، راحت و کارآمد انجام دهد.

در سال 2020، این شرکت به مجموع درآمد عملیاتی 26.466 میلیارد یوان (4.06 میلیارد دلار) دست یافت. بیش از 18000 کارمند دارد که بیش از 50 درصد آنها در R&D مشغول هستند.

از زمان راه‌اندازی اولین دستگاه DVR تعبیه‌شده 8 کاناله خود توسعه‌یافته در سال 2002، فناوری داهوا خود را وقف نوآوری‌های فناوری کرده است و به طور مداوم سرمایه‌گذاری خود را در تحقیق و توسعه افزایش می‌دهد و تقریباً 10٪ از درآمد فروش سالانه خود را به تحقیق و توسعه اختصاص می‌دهد.

این شرکت به کشف فرصت‌های نوظهور مبتنی بر فناوری‌های IoT ویدیویی ادامه می‌دهد و قبلاً کسب‌وکارهایی در زمینه بینایی ماشین، سیستم‌های کنفرانس ویدیویی، هواپیماهای بدون سرنشین حرفه‌ای، ایمنی هوشمند آتش‌سوزی، فناوری‌های خودرو، ذخیره‌سازی هوشمند، روباتیک و غیره ایجاد کرده است.

تحقیق و توسعه

ما محصولات با بالاترین کیفیت را با آخرین فناوری ارائه می کنیم تا نیازهای مشتریان خود را در یک محیط امنیتی چالش برانگیزتر برآورده کنیم.

ارزش های اساسی

یکپارچه سازی – اخلاق مداری – مسئولیت پذیری – رفتار حرفه ای – مشتری گرایی

تکنولوژی های کلیدی

دوربین مدار بسته تحت شبکه و HDCVI ، دستگاه ضبط تصاویر ، لوازم جانبی و …