پرش لینک ها

ایمو - IMOU

3.4/5 - (5 امتیاز)

از آنجا که برند داهوا تکنالوجی بیشتر کاربرد صنعتی دارد، ایمو را بر اساس شعار “داهوای قلب شهر (HOC)”  که بر روی یک استراتژی تجاری جدید در بازار جهانی استوار است، به منظور ارائه محصولات، با کیفیت بالا  به بازار عرضه نموده است.

 ایمو یعنی  بهره گیری از تکنولوژی های هوشمند روز جهانی برای حفاظت از خانه ها و تمام متعلقات آن.

شعار اصلی ایمو این است که از زندگی هوشمند لذت ببرید. رسالت اصلی ایمو استفاده از تکنولوژی هوشمند روز برای محافظت از منازل و ثبت  لحظات به یاد ماندنی در زندگی شما عزیزان است. ایمو یک همراه همیشگی تمام وقت برای انتقال شادی به عزیزان شما است.

ایمو

ایمو با ماموریت «توانمندسازی جامعه ایمن تر و زندگی هوشمندتر» به ارزش اصلی خود یعنی «مشتری محوری» پایبند است تا بازار را با کیفیت و خدمات عالی ارائه کند، ارزش بیشتری برای مشتریان ایجاد کند، و تلاش های بی وقفه برای ساختن جامعه ای امن، هوشمند، راحت و کارآمد انجام دهد.

در سال 2020، این شرکت به مجموع درآمد عملیاتی 26.466 میلیارد یوان (4.06 میلیارد دلار) دست یافت. بیش از 18000 کارمند دارد که بیش از 50 درصد آنها در R&D مشغول هستند.

از زمان راه‌اندازی اولین دستگاه DVR تعبیه‌شده 8 کاناله خود توسعه‌یافته در سال 2002، فناوری داهوا خود را وقف نوآوری‌های فناوری کرده است و به طور مداوم سرمایه‌گذاری خود را در تحقیق و توسعه افزایش می‌دهد و تقریباً 10٪ از درآمد فروش سالانه خود را به تحقیق و توسعه اختصاص می‌دهد.

این شرکت به کشف فرصت‌های نوظهور مبتنی بر فناوری‌های IoT ویدیویی ادامه می‌دهد و قبلاً کسب‌وکارهایی در زمینه بینایی ماشین، سیستم‌های کنفرانس ویدیویی، هواپیماهای بدون سرنشین حرفه‌ای، ایمنی هوشمند آتش‌سوزی، فناوری‌های خودرو، ذخیره‌سازی هوشمند، روباتیک و غیره ایجاد کرده است.

تحقیق و توسعه

ما محصولات با بالاترین کیفیت را با آخرین فناوری ارائه می کنیم تا نیازهای مشتریان خود را در یک محیط امنیتی چالش برانگیزتر برآورده کنیم.

ارزش های اساسی

یکپارچه سازی – اخلاق مداری – مسئولیت پذیری – رفتار حرفه ای – مشتری گرایی

تکنولوژی های کلیدی

دوربین مدار بسته تحت شبکه و HDCVI ، دستگاه ضبط تصاویر ، لوازم جانبی و …