پرش لینک ها

رستر - Raster

شرکت رستر RASTER با بیش از ده سال سابقه، درسال ۲۰۰۰ تحت لیسانس انگلستان تاسیس و تولیدات خود را در چین شروع کرد. این شرکت تولید کننده سیستمهای نظارت تصویری اعم از دوربین های مداربسته ، DVR ، NVR ، دستگاه های هیبرید و تکنولوژی های جدید است.

شرکت رستر تولیدکننده تجهیزات امنیتی دوربین مدار بسته(CCTV) است که در سال ۲۰۰۳ تاسیس شد و در منطقه شن ژن تحت لیسانس انگلستان قرار دارد. کیفیت، حس رقابت و نوآوری واژگانی هستند که با رستر-انگلستان به واقعیت پیوستند.

با توجه به نیازهای بازار و حفظ رابطه برد-برد به عنوان دستوالعمل، شرکت رستر به طور مداوم توجه خود را به گسترش و پیشرفت بازار، گسترش مشتریان آن سوی دریاها، افزایش اعتبار برند و شهرت خود، اختصاص داده است. با ارائه محصولات، خدمات و انگیزه بهتر، شرکت رستر-انگلستان و شرکای ما با یکدیگر رشد کرده و قدرتمند تر خواهند شد.
بازار درحال رشد یکی از مزیت ها شرکت رستر انگلستان به عنوان استراتژی برای دنبال کردن آن و تولید محصولات باکیفیت است.
روش دیگر برای ایفای بهترین نقش در بازار این است که رضایت مشتریمانمان را جلب کرده و به نیازهای آن ها توجه کنیم. بنابراین در شرکت رستر تکنولوژی به مشتریان خدمات ارائه خواهد داد.
استراتژی دیگری که توسط شرکت رستر دنبال می شود توسعه مشتریان آن سوی دریا، و افزایش اعبار برند و شهرت است.

دوربین مدار بسته رستر

داشتن بیش از ده سال تجربه در تولید و توزیع محصولات دوربین مدار بسته(CCTV) و شبکه وسیع از روابط مستحم، ما را به شرکتی پیشرفته برای تحقق درخواست های مشتریان در سراسر دنیا بلد کرده است. به علاوه استفاده از مدیریت ، مهندسین، فروشندگان و کارمندان حرفه ای در کنار محصولات با کیفیت مهمترین مزایای شرکت رستر انگلستان هستند.
با به کاربردن تیزهوشی قابل توجه تجاری در اصول شرکت، رستر-انگلستان موفق به توسعه روش تجارت بر اساس کاربرد تکنیک های غربی مدیریت و قوانین اقتصادی شکل گرفته توسط رسوم محلی، شرایط و نیازهای پرسنل محلی شد.

با به کاربردن این فرمول موفق، شرکت رستر-انگلستان به شکل مداوم رشد کرده و فعالیت های تجارتی خود را به شکل بین الملل گسترش داده است.
امروزه رستر یکی از تولیدکنندگان مطرح در زمینه نظارت و امینت با تکنولوژی و تعداد قابل توجه می¬باشد. محصولات ما با اعتبار زیاد در سطح بین المللی فروخته می¬شوند و در بسیاری از زمینه ها مانند بانکداری، امنیت عمومی و منابع انرژی، ساختمان هوشمند و نقل و انتقال هوشمند به شکل گسترده ای استفاده می شوند.

دپارتمان تحقیق و توسعه(R&D) برای شرکت ما به منظور نواوری و برداشتن گام های درست ضروری است. شرکت رستر انگلستان تحقیقات در زمینه نوآوری تکنولوژی و اجرای برنامه های کاربردی ساختاری تعبیه شده، کدگذاری/کد شکنی ویدیو و صدا و پروتکل شبکه را دنبال می کند. همه این ها ما را در جایگاه برتر در صنایع قرار می دهد و عملکرد عالی محصولات ما را تظمین می کند.