در اینجا به بررسی دستگاه داهوا می پردازیم. تا شما را با امکانات آن آشنا سازیم.

آشنایی با دستگاه داهوا

برند داهوا یکی از برترین برند های تولید کننده دوربین های مدار بسته و هم چنین دیگر سیستم های حفاظتی و امنیتی می باشد که به خوبی توانسته است در جهان بدرخشد. اولین فعالیت شرکت داهوا در سال 2001 بوده است که به الن نیز توانسته است جزو برترین تولید کنندگان دوربین های مداربسته در جهان باشد.

دستگاه داهوا به خاطر کیفیت فوق العاده ای دارد تا به الان توانسته است در جهان گسترش پیدا کند و محصولات تولیدی خود را به سراسر جهان عرضه کنند . به جرعت می توان گفت که دوربین های مدار بسته داهوا در 180 کشور جهان به فروش می رسد و دارای نمایندگی فروش می باشد.

فروش و نصب دوربین مدار بسته ایرانی شرکت نگاکو

انواع دوربین های مدار بسته شرکت داهوا

دوربین مداربسته مدل چشم ماهی

دستگاه داهوا یکی از مدل های خاص که دارای کاربرد های ویژه ای می باشد دوربین مدار بسته چشم ماهی می باشد که دارای زاویه دید عالی و وسیعی می باشد . این دوربین ها قابلیت پوشش دهی بالایی را دارند و می توانند تمامی اتفاقاتی را که در لحظه رخ می دهند را ثبت و ضبط و ارسال می کنند. و تمامی اتفاقاتی که می افتد تنها در قالب لنز دوربین مدار بسته قابل مشاهده خواهد بود.

دوربین های چشم ماهی معمولا به صرفه ترین دوربین های مدار بسته با کارایی بالا می باشند اما باید نکاتی را در راه اندازی این دوربین های مدار بسته رعایت نمائید مانند میزان ارتفاع سقف و همچنین محل نصب دوربین، و نور مناسب برای روشنایی محیط که دوربین بتواند به راحتی اتفاقات را به خوبی و با کیفیت عالی ثبت و ضبط نماید.

دوربین مدار بسته بالت دستگاه داهوا

به دلیل  طراحی های ویژه ای که این دوربین ها دارند در محیط های باز قابل استفاده بوده و بدون اینکه نیاز به محافظ سقفی داشته باشند می توانید در محیط های غیر مسقف استفاده کنید. ین دوربین های مدار بسته دارای قابلیت دید در شب با کیفیت مادون قرمز می باشند و حتی توانایی چند برابر کردن کیفیت تصاویر را دارند لنز دوربین های بولت از انواع  مختلفی مانندلنز ثابت ،وریفوکال و همچنین موتورایز می باشند که از لنز موتورایز به خاطر امکانات خاصی که دارد و همچنین به خاطر زوم کردن و بزرگ کردن تصاویر در کارخانجات و شرکت های صنعتی بیشترین کاربرد را دارا می باشند. طراحی های این دوربین ها به گونه ای است که شما می توانید به راحتی دوربین مدار بسته را بر روی دیوار نصب نمائید.

دوربین مدار بسته مدل گنبدی

دستگاه داهوا از این دوربین ها در داخل محیط استفاده می کنند و به دلیل مدل این دوربین های مدار بسته که مانند گنبد است نام گنبدی به خود گرفته است . این دوربین ها معمولا مقاوم نیستند و همچنین برای نگه داری باید از پایه های نگهدارنده دوربین استفاده نمایند دوربین ها مدل گنبدی معمولا به صورت آنالوگ و هم چنین به صورت تحت شبکه تولید و به بازار عرضه می شود .

قابلیت های دوربین های مدار بسته داهوا

قابلیت استار لایت دستگاه داهوا

این قابلیت به روز ترین و جدید ترین تکنولوژی دید در شب می باشد که معمولا تصاویر به صورت رنگی پردازش می شود که در قبل توسط نور مادون قرمز تصاویر معمولا سیاه و سفید پردازش می شوند و می توانید مشاهده نمائید.

قابلیت فول کالر دستگاه داهوا

ترکیب قابلیت استارلایت و هم چنین بهره مندی از نور ال ای دی را معمولا قابلیت فول کالر می گویند در این قابلیت معمولا از نور چراغ ال ای دی برای تصاویر رنگی در شب استفاده می کنند .

قابلیت آلارم و آژیر روی دوربین های مدار بسته داهوا

جدید ترین قابلیت دوربین های مداربسته داهوا ، آلارم و آزیر می باشد که این قابلیت توانایی ترکیب و تشخیص چهره را دارد و نسبت به موارد آشنا هیچ گونه آلارم نخواهد داشت.

مطالبی که مطالعه کردید درباره دوربین های مدار بسته داهوا یکی از برترین برندهای تولید کننده دوربین های مدار بسته و محصولات امنیتی و حفاظتی می باشد شما می توانید این دوربین های مدار بسته را با گارانتی معتبر و هم چنین خدمات پس از فروش از فروشگاه اینترنتی تهیه کرده و در زمان خرید نیز می توانید از کمک و راهنمایی های کارشناسان ما بهره مند شوید.