پرش لینک ها

محصولات سری Eco-savvy 3.0 داهوا

داهوا یکی از تولید کنندگان و تأمین کنندگان محصولات نظارت تصویری در جهان است که محصولات خود را با عنوان  Eco-Savvy 3.0 عرضه کرده است.
این سری، ارتقا یافته سری Eco-Savvy 2.0 می باشد که همه ویژگی های آن از جمله افزایش کارایی chip، ارتقا یافته است و عملکردی است که هوش، کارایی و سهولت استفاده را در نظارت تصویری مدرن ترکیب کرده است.
این دوربین ها با طراحی های متنوع و سایزهای متفاوت می باشند که از ویژگی های مصرف کم و جریان کم برخورداراند و این ویژگی ها این محصول را در راندمان قدرت جای می دهد.

با استفاده از Ambarella chipset جدید و تکنولوژی ISP in-house در این سری، دوربین های 1080P را با Bitrate 2M و 720P را با Bitrate 1M مدیریت می کند در حالی در مقایسه با محصولات قبل، 75 درصد در پهنای باند شبکه و حجم ذخیره سازی صرفه جویی می کند.
دوربین Dahua Eco-savvy 3.0 قادر به ارائه رزولیشن 1080P با سرعت 60 فریم در ثانیه، رزولیشن 4MP با سرعت 30 فریم در ثانیه و رزولیشن 4K با سرعت 15 فریم در ثانیه می باشد. رزولوشن بالا برای پروژه هایی که نیاز به نظارت بسیار دقیق دارند مناسب است. آخرین و بهترین فشرده سازی برای کاهش پهنای باند، H.265 است که پهنای باند را تا نصف کاهش می دهد.
سری Eco-Savvy 3.0 دارای chipset جدید است که طراحی بهتری در کنترل قدرت دارد و همچنین تا 50 درصد مصرف کمتر نسبت به دوربین های نسل قبلی دارد که به موجب آن طول عمر محصول را طولانی تر می کند.
علاوه بر این دارای قابلیت های تشخیص هوشمند از جمله تشخیص چهره، تشخیص عبور از خط و تشخیص نفوذ می باشد. این قابلیت ها، کاربران را مجهز به آنالیز بهتر و دقیق تر ویدئو می کند که در نتیجه امنیت بیشتری را فراهم می کند.
این سری همچنین دارای تکنولوژی Starlight، تکنولوژی تقویت تصویر WDR، سه تا stream و سیستم نظارت تصویری هوشمند (IVS) می باشد.
تکنولوژی Starlight تضمین می کند که دوربین در شرایط نور مختلف ، کارایی عالی ای را خواهد داشت.
رنج 120dB WDR به راحتی می تواند شرایط متفاوت روشنایی را به چالش بکشد.

عکس1 – مقایسه کیفیت تصویر chipsetهای Eco-Savvy با بقیه chipset ها

سری Eco-Savvy تصاویری شفاف و واضح را با کارایی بهتر رنگ ارائه می دهد و همچنین راه حل های بهتری را در نمایش جزئیات تصویر، حرکت اجسام بدون تار شدن و دید عالی در شب را عرضه می کند.

شکل 2- پررنگ و عالی بودن رنگ تصویر

شکل 3- حرکت بدون تار وسایل نقلیه

شکل 4- مقایسه تصویر در حالت های خاموش و روشن بودن WDR

در عین حال، همراه با فناوری 3DDNR که به حذف نویز تصویر، بدون تار شدن آن در شرایط کم نور کمک می کند؛ تکنولوژی Smart IR باعث می شود که دید بهتر از قبل را در شب داشته باشید.

شکل 5- تصویر در نور فوق العاده کم

شکل 6 –  مقایسه تصویر در حالت های خاموش و روشن بودن Smart IR

دوربین مدار بسته داهوا

پیام بگذارید