پرش لینک ها

DVR خودرو چیست؟

DVR خودرو

DVR خودرو به گوشتان خورده است؟ اگر شما هم با سرچ این عبارت در گوگل به این صفحه راهنمایی شده اید، قطعا یکی از افرادی هستید که،  امنیت و نظارت بر خودرو شخصیتان، به دلایلی برایتان بسیار حائز اهمیت است. امروزه اغلب افراد برای نظارت اتوموبیل خود از دوربین مدار بسته استفاده میکنند. بی شک دوربین خودرو با دوربینی که در منازل و فروشگاه ها استفاده میشود تفاوت های بسیاری دارد. DVR خودرو دستگاه ضبط کننده تصاویر به صورت قابل حمل است. در این مقاله از سری مقالات آموزشی نظارت گستر ایمن قصد داریم DVR  خودرو را مورد بررسی قرار دهیم.

چنانچه قصد خرید دوربین مدار بسته داهوا را دارید با کارشناسان ما با شماره تماس 41217-021 در تماس باشید.

مناسب ترین انتخاب DVR خودرو

DVR خودرو

دوربین مداربسته مختلفی تولید می شود که شما می توانید برای خودرو مدل خاص آن هرچه سریعتر با قیمت مناسب تهیه کنید. امنیت و نظارت در خودروی خود می توانید از دوربین های مداربسته مخصوص خودرو استفاده کنید. امروزه اکثر افراد برای نظارت خودرو خود از دوربین های مداربسته استفاده می کنند و تقاضا برای این دوربین ها به صورت صعودی بوده و افزایش پیدا کرده است وجود دوربین مداربسته در خودرو باعث می شود امنیت راننده و سرنشینان آب به خوبی تامین شود.

انواع DVR خودرو

امروزه تقریباً تمام خودرو های سازمانی مانند خودروهای پلیس اتوبوسرانی و غیر از دوربین‌های مداربسته بهره‌مند شدن که به خوبی و به صورت یکپارچه نظارت می کند. البته در نظر داشته باشید که دوربین های مدار بسته خودرو با دوربین‌های مدار بسته‌ای که در فروشگاه‌ها و مراکز خرید استفاده می کند بسیار متفاوت می باشد دوربین های مداربسته خودرو نیز انواع مختلفی دارد که شما می توانید با توجه به اینکه در کدام قسمت خودرو در داخل یا خارج خودرو میخواهید نصب کنید می توانید انواع مختلفی را در بازار پیدا کرده و جهت استفاده خریداری کنید در طراحی و تولید دوربین های مدار بسته از جنس مرغوب و با کیفیت استفاده می‌کنند چرا که باید این دوربین‌ها در برابر ترمز و دست اندازها مقاوم باشند یکی دیگر از تفاوت های دوربین‌های مداربسته خودرو با دوربین های دیگر دارد این است که پورت دستگاه ها با یکدیگر متفاوت می باشد.

تاثیر DVR خودرو در تصادفات

DVR خودرو

در تصادفات نیز وجود دوربین های مدار بسته در خودرو از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و در تصادف اگر راننده خاطی فرار کند تمامی اطلاعات خودرو فرد در دوربین مداربسته خودرو ثبت شده و شما می توانید به راحتی در اختیار پلیس قرار دهید. دوربین مداربسته خودرو را بیشتر در داخل خودرو نصب می کنند چرا که برای اینکه افراد خراب کند توان با آن دسترسی داشته باشند و خللی در آن ایجاد کنند همچنین نصب دوربین مدار بسته در داخل خودرو بسیار راحت تر می باشد.

برای دوربین های مدار بسته در این خودرو معمولاً دستگاه های استفاده می کنند که با باتری کار کند چرا که همیشه دسترسی به برق در خودرو ها وجود دارد همچنین از یک کارت حافظه برای ثبت و ضبط تصاویر در دوربین خودرو استفاده می شود البته در نظر داشته باشید که دوربین هایی که در خودرو ها مورد استفاده قرار می گیرند فاقد قابلیت دید در شب هستند نمی توانند تصاویر را با کیفیت بالایی ثبت کنند.
اما اگر دوربین خودرو را در خارج خودروها نصب کند تصاویر با کیفیت بالایی را به شما ارائه خواهند داد چراکه دیگر مشکل بازتاب نور مادون قرمز را ندارد.

دوربین دنده عقب ماشین در خودروها فروردین را دارد که در قسمت پشت ماشین قرار دارد و شما زمانی که می‌خواهید دنده عقب بروید می توانید تصاویر را به خوبی در مانیتور جلوی دوربین ماشین خود داشته باشید تا به راحتی بتوانید ماشین را کنترل کرده و دنده عقب بروید البته در نظر داشته باشید که شما می توانید دوربین را به مارشال گوشی یا مانیتور خود توربین خودرو وصل کرده تا به راحتی تصاویر را مشاهده کنید.
برخی از دوربین ها به صورت مخفی در ماشین به کار گرفته می شود که این دوربین ها معمولاً قابل مشاهده می شوند و تنها برای پیگیری جرائم می توانید در تصاویری که توسط این دوربین ها ثبت شده اند استفاده کنید.

دوربین مداربسته ip66

DVR خودرویکی از انواع دوربین هایی که برای خودروها بسیار مناسب می باشند دوربین های مداربسته آی پی ۶۶ هستند که به خاطر مقاومت بالا در برابر باران و برف گزینه مناسبی برای خودروها می باشد چرا که خودرو ها در بیشتر مواقع در محیط باعث قرار دارند پس باید شما دوربین را انتخاب کنید که در برابر دمای بالا و پایین از مقاومت بالایی برخوردار می باشد.

شما می توانید جهت انتخاب دوربین مدار بسته برای خودرو از کارشناسان نظارت گستر ایمن مشاوره گرفته تا بتوانند بهترین دوربین را برای نصب در داخل خود را به شما معرفی کند و همچنین نصب دوربین های مداربسته که برای خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرند از پیچیدگی فراوانی برخوردار می باشد که شما باید حتماً توسط نصابان ماهر اقدام به نصب دوربین مدار بسته خودرو کنید.