×

نیاز به پشتیبانی فنی دارید؟

1 سوالات متداول را با دقت بخوانید
2 از طریق ایمیل و یا تلگرام مکاتبه کنید
3 تماس با 41217-021

اگر هنوز سوالی دارید، از طریق ایمیل info@negaco.com با ما در تماس باشید!

ساعات کار

شنبه تا چهارشنبه 9:00 صبح تا 17:00 عصر
پنج شنبه 9:00 صبح تا 13:00 

آخرین مطالب

مارا دنبال کنید

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

سوئیچ 24 پورت DS-3E0326P-E

lIEEE 802.3at and IEEE 802.3af Power

over Ethernet (PoE) compliant

l24x10/100Mbps Auto-MDIX PoE ports

lProvides up to 30 watts per PoE port

lPoE power budget 370W

l4 KV surge protection for PoE ports

lIEEE 802.3x flow control support

lPlug-and-play installation

l8.8 Gbps switching fabric

l2.75 Mbits RAM Data Buffer

l4K MAC address entries

lSturdy metal enclosure

دسته:

توضیحات

ModelDS-3E0326P-E
Ports
Network Ports26
PoE Port24, 10/100Mbps RJ45 ports
Uplink Port2, 1000M Combo Port
Standard
Network Protocol IEEE802.3,802.3u,802.3x, 802.3af, 802.3at
Performance
Switching Capacity8.8Gbps
Max. Forwarding Rate6.55Mpps
High Priority PortsPorts 1-8
Forwarding ModeStore-and-forward
MAC Address Table4k
Flow ControlIEEE802.3x full duplex
Power Over Ethernet
PoE StandardIEEE802.3af, IEEE802.3at
PoE Power Budget370W
Working ModeExtend On:250m,10M,CAT 5e
Extend Off:100m
General
Power Supply100-240V AC, 50/60Hz
Power Consumption≤440W
Surge Protection4KV
Working TemperatureTemperature: 0℃-40℃
Working HumidityHumidity: 10%-90% , non-condensing
Storage TemperatureTemperature: -40℃-70℃
Storage HumidityHumidity: 5%-90% , non-condensing
Weight4.29kg
Dimension440mm*285mm*43mm
Accessories
SFP modules (Optional)HK-1.25G-20-1550: 1000M SFP module, TX1550nm/RX1310nm, LC, single-mode single-fiber, 20km

HK-155M-20-1550: 100M SFP module, TX1550nm/RX1310nm, LC, single-mode single-fiber, 20km

3 رتبه برتر