پرش لینک ها

انتقال تصویر از طریق p2p در دستگاه رستر C-Series

انتقال تصویر در دوربین مدار بسته موضوع مهمی است که گاها برخی از همکاران و نصابان و یا مصرف کنندگان در تنظیم آن دچار مشکل و سوال میشوند. در این مقاله چگونگی انتقال تصویر در محصولات Raster CSeries را به شما آموزش میدهیم.

از قسمت system در منوی اصلی دستگاه بر روی Network کلیک کرده و tcp/ip را انتخاب می کنیم.
تیک DHCP را برداشته و IP Address ، Subnet Mask ، Default Gateway ، preferred DNS Server(8.8.8.8) و Alternate DNS Server(4.2.2.4) را وارد می کنیم.
از تنظیمات Network دستگاه p2p را انتخاب کرده و برای فعال سازی آن را تیک دار می کنیم.
جهت دانلود نرم افزار موبایل RCMS+ برای گوشی­های اندروید، وارد سایت www.negaco.com شده و از قسمت پشتیبانی، مرکز دانلود، Mobile Software را انتخاب کرده و نرم افزار RCMS+ را دانلود می کنیم.
برای گوشی­های همراه iphone نیز نرم افزار RCMS+ را از App Store دانلود کنید.

جهت ساخت account دو روش وجود دارد:
1-  با استفاده از سایت www.star4live.com
2-  از طریق نرم افزار موبایل RCMS+
 
روش اول :
وارد سایت www.star4live.com شده و از بالا سمت راست صفحه بر روی Sign Up کلیک کرده و username و password و email را وارد می کنیم. با کلیک بر روی Acquire ، Varification Code برای ایمیل شما ارسال می شود که آن را نیز در سایت وارد کرده و Sign Up را انتخاب می کنیم.

روش دوم :
در نرم­افزار موبایل RCMS+ بر روی Login کلیک کرده و Sign Up را انتخاب می کنیم. ایمیل خود را وارد کرده و با کلیک برروی Verify، Varify Code برای ایمیل شما ارسال می شود که آن را در نرم افزار وارد می کنیم و بر روی Next کلیک       می­کنیم. حال پسوردی بین 6 تا 20 کاراکتر که حروف بزرگ، حروف کوچک و عدد را شامل شود را وارد می کنیم.

جهت اضافه کردن دستگاه در account :
در نرم افزار RCMS+ پس از وارد کردن username و password مربوط به account ساخته شده و Login شدن به آن ، در صفحه live view بر روی علامت دوربین در بالا سمت راست (کادر قرمز مشخص شده در تصویر زیر) کلیک کرده و + را انتخاب     می کنیم.

 با انتخاب scan، QR code موجود در قسمت p2p دستگاه را اسکن می گیریم و جهت ذخیره در بالا سمت راست بر روی عکس فلاپی کلیک می کنیم.
حال می توانید پس از مدتی تصاویر را در Live View مشاهده کنید.

نکته 1: Online شدن دستگاه های C-Series پس از تکمیل تنظیمات شبکه دستگاه و ساخت account اتفاق می افتد.
نکته2 : برتری دستگاه های C-Series این است که در تنظیمات شبکه دستگاه، قسمت p2p با کلیک بر روی delete، account ساخته شده حذف می شود و می توانید account جدیدی بسازید.
نکته 3 : برای دیدن تصاویر در بیش از یک گوشی، می بایست با همان account ای که ساخته شده Login شوید.

دوربین مدار بسته داهوا

پیام بگذارید