پرش لینک ها

قانون ممنوعیت استفاده از Dahua و Hikvision در آمریکا امضا شد

ترامپ رئيس جمهور آمريكا NDAA 2019 را به عنوان قانون امضا كرده است، و ممنوعيت استفاده از (Dahua و Hikvision و توليد كنندگان آنها) براي دولت آمريكا، براي قراردادهاي سرمايه گذاري آمريكا و احتمالا براي «زيرساخت هاي بحرانی» و «استفاده از امنیت ملی» را تصویب کرده است.

این فرآیند قانونی را که در ماه مه در ماه مه آغاز شد، با مجلس نمایندگان ایالات متحده در حال گذراندن این لایحه با ممنوعیت و صدور مجوز سنا در اوت 1، تکمیل کرد.

تاثیر مستقیم – توقف خرید و حذف

این ممنوعیت به طور فنی یک سال پس از امضای قانون به امضاء می رسد که در تاریخ 13 اوت 2019 شروع می شود. با این وجود، از آنجا که ممنوعیت خرید و استفاده از تجهیزات موجود را شامل می شود، بلافاصله شروع به کار می کند

حذف تجهیزات مارک Dahua و Hikvision نسبتا ساده خواهد بود، زیرا سازمان های دولتی ایالات متحده می توانند به سادگی برچسب بر روی دستگاه ها را بخوانند. با این حال، OEM ها، که تحت عنوان “تولید شده” برای “وابستگی” قرار می گیرند، نیز باید حذف شوند.

نصب و راه اندازی انواع دوربین مداربسته در ایران

گسترده غیر مستقیم اثر – نام تجاری

از آنجایی که دولت ایالات متحده به طور موثر لیست محصولات Dahua و Hikvsion را دارد، این نام تجاری شدید و در نتیجه تاثیر خریداری خواهد داشت. بسیاری از خریداران نگران هستند:

  • چه خطراتی برای این محصولات ایجاد می کند؟
  • اگر می خواهید با سیستم های دولتی / دولتی ادغام شود، چه مشکلاتی ممکن است رخ دهد
  • چه قوانین آتی در سطح ایالتی یا محلی ممکن است ممنوعیت استفاده از چنین سیستمی را ممنوع کند

یک شریک برجسته Hikvision تأثیر این موضوع را حتی قبل از اینکه این لایحه به قانون تبدیل شود تصدیق کرد:

یکی از 10 سن بالای من گفت که یکی از شغل های بانکی اش گفت که آنها نمی توانند کاری انجام دهند چرا که آنها در فهرست تماشا قرار می گیرند. او همچنین در مورد کار بیمارستان ای که او دارد، نگران است.

تاثیر خارجی خروج از ایالات متحده نیز می تواند بسیار مهم باشد، زیرا بسیاری از کشورها و سازمان ها این را به عنوان یک نشانه منفی در مورد امنیت و اعتماد این محصولات می بینند.

 

دوربین مدار بسته داهوا

پیام بگذارید