پرش لینک ها

ePOE داهوا چیست ؟

در ژوئیه ۲۰۱۷ شرکت داهوا به عنوان یکی از پیشگامان صنعت نظارت تصویری سیستم ePOE را معرفی کرد. از آن به بعد تکنولوژی ePOE را روی طیف وسیعی از محصولات خود از جمله دوربین IP و NVR ها و سوئیچ های شبکه داهوا ارائه نموده است. این تکنولوژی مدرن که توسط این تولید کننده چینی بهینه سازی شده و ارتقاء یافته است، به کاربران امکان می دهد تا علاوه بر کاهش هزینه های ناشی از استفاده از سیستم مدار بسته فرصت های بیشتری را در کسب و کارهای خود ایجاد کنند.
محصولات داهوا که تا کنون به تکنولوژی ePoE مجهز شده اند را در ادامه مشاهده می کنید:

همانگونه که می دانید در سیستم IP حداکثر فاصله کابل شبکه بین سوئیچ و دوربین و مرکز کنترل ۱۰۰ متر است، اما با استفاده از تکنولوژی ePOE شرکت داهوا امکان انتقال تصویر تا ۸۰۰ متر  را بین سوئیچ شبکه ePOE یا NVR سری ePOE و دوربین مدار بستهePOE وجود دارد، در این مسافت دوربین می تواند پهنای باند حداکثر ۱۰ مگا بایت در ثانیه داشته باشد، سوئیچ ePOE قادر است توان ۱۳ وات و یا مجموعه ۳۰۰ مگابایت را منتقل نماید و NVR داهوا نیز قادر است مجموعه پهنای باند ۱۰۰ مگا بایت را ضبط نماید و مجموعه توان ۲۵٫۵ وات را به دوربین ها اعمال نماید. استفاده از محصولات مجهز به تکنولوژی ePOE ،  سوئیچ های اضافه را در طراحی یک سامانه مدار بسته حذف می کند. علاوه بر این با توجه به نتایج آزمایش های انجام شده توسط شرکت داهوا بر روی این سری از محصولات ، سیستم ePOE در مقایسه با سیستم IP سنتی ، تاخیر تصاویر دوربین به میزان چشمگیری کاهش یافته است.

تکنولوژی ePOE

از تکنولوژی ePOE در چه حوزه هایی می توان استفاده کرد؟ 

از این سری از محصولات شرکت داهوا برای پوشش فضاهایی با وسعت زیاد مانند پارک ها ، پارگینگ ها ، انبارهای بزرگ و مواردی مانند این که معمولا فاصله بین محل نصب دوربین و مرکز کنترل بیش از ۱۰۰ متر است استفاده می شود. راه حل های متعارف قدیمی،  اضافه کردن تجهیزات جانبی متعدد و  استفاده از فیبر نوری ، با افزایش تجهیزات و در نتیجه افزایش هزینه های نصب و همچنین ایجاد سیستم پیچیده در مقایسه با سیستم جدید داهوا در اولویت های بعدی قرار می گیرند. این سیستم یک راه حل ساده و مقرون به صرفه و قابل اعتماد می باشد که کاربران می توانند در پروژه های متعدد روی آن حساب کنند.

یک راه حل مناسب برای انتقال تصاویر دوربین IP به مسافت های طولانی تر استفاده از مبدل IP به آنالوگ داهوا می باشد که می تواند طول مسافت انتقال تصویر را تا ۱۰۰۰ متر افزایش دهد. در این مسافت پهنای باند هر دوربین تا ۱۰ مگا بیت در ثانیه می تواند انتخاب شود.
فناوری  IP ePoE که توسط داهوا بهینه سازی شده  راهی بهتر برای انتقال تصاویر دوربین های IP و سوئیچ های شبکه یا NVR ها را فراهم می کند و موجب انعطاف پذیری بیشتر در طراحی سیستم و صرفه جویی در هزینه ساخت و ساز و کابی کشی می شود. Dahua با ماموریت «ایجاد یک جامعه امن تر و زندگی هوشمندتر» بر روی «نوآوری، کیفیت و خدمات» تمرکز کرده است تا به شرکا و مشتریانش در سطح جهان خدمت کند.

پیام بگذارید