دوربین مداربسته بدون برق

اخبار و مقالات

دوربین مداربسته بدون برق

دوربین مداربسته بدون برق این دوربین ها بدون نیاز به برق می توانند تصاویر را ثبت و ضبط نماید و هیچ نیازی به سیم کشی جهت برق و انتقال تصویر ندارد که به این دوربین ها، دوربین مداربسته خورشیدی نیز می گویند.

 

دوربین مداربسته خورشیدی

دغدغه اکثر افراد امنیت و حفاظت برای محل کار و منزل می باشد که در حال حاضر با استفاده از دوربین های مداربسته این مشکل برطرف شده است اما در برخی موارد نبود برق سختی و دشوار بودن سیم کشی بسیار سخت می باشد که ما در اینجا به شما دوربین مداربسته خورشیدی را پیشنهاد می کنیم چرا که این دوربین ها بدون نیاز به برق می باشند نیازی به هیچگونه سیم کشی و کابل کشی ندارید که این دوربین ها از سلول های خورشیدی تنظیم می‌کنند و توسط خورشیدی که روی آن قرار دارد نور خود را از خورشید تامین می کند در نظر داشته باشید که هر که این دوربین ها یک روز کامل یا بیش از شش ساعت در زیر نور خورشید قرار گیرند به راحتی می تواند تا ۴ روز به صورت مداوم تصاویر ثبت و ضبط نماید. یکی دیگه از ویژگی های این دوربین ها ثبت تصاویر و ذخیره آن به صورت خودکار می باشد اگر شما در محل این دوربین ها اینترنت داشته باشید می توانید از طریق وای فای و آن متصل شوید و به صورت آنلاین تصاویر ضبط شده را مشاهده نمایید.

فروش و نصب انواع دوربین های های واچ در سایت negaco

نحوه کار کرد دوربین مداربسته خورشیدی

این دوربین ها بدون نیاز به برق بوده و از طریق یک ورق خورشیدی می توانند انرژی برق مورد نیاز خود را از طریق خورشید به دست آورد همچنین  انرژی که از خورشید دریافت می‌کنند را در داخل باتری داخلی ذخیره کرده و در زمانی که خورشید نیست از آن استفاده می کنند برای مکان هایی که در کابل کشی برق سخت و دشوار می باشد شما می توانید از این دوربین ها برای امنیت و نظارت محل مورد نظر خود استفاده نمایید.
ذخیره تصویر در دوربین مدار بسته بدون نیاز به برق
در این دوربین‌ها درگاه رم قرار دارد که شما می توانید آن را بر روی دوربین مداربسته نصب کنید و تصاویر را ضبط کند. شما می توانید از راه دور نیز کنترل نمایید.
در نظر داشته باشید زمانی که حافظه رم به صورت کامل پر شود این دوربین به صورت خودکار شروع به حذف قدیمی ترین تصاویر ضبط شده می کند حافظه کافی برای ثبت و ضبط تصاویر جدید داشته باشد.

انتقال تصویر در دوربین مداربسته خورشیدی

شما می توانید برای انتقال تصویر از این دوربین ها بدون نیاز به سیم کشی و از طریق وای فای داخلی و آنتنی این دوربین ها با انواع مودم های وای فای دار یا گوشی ها ارتباط برقرار کرده و تصاویر توسط اینترنت انتقال دهید.
مکان هایی که شما می توانید از دوربین های مداربسته خورشیدی استفاده کنید؟
شما می توانید در کارگاهها و کارخانه ها, با ویلا، کوه، در مزرعه و غیره از این دوربین ها استفاده نمایید این دوربین ها دید خوبی در شب دارند و مادون قرمز جهت ضبط تصاویر در شب استفاده می کنند.

ویژگی های دوربین مداربسته خورشیدی

این دوربین ها دارای استاندارد آی پی ۶۶ می باشد .
یکی دیگر از ویژگی‌های برتر دوربین های مداربسته و مقاوم بودن در برابر هوای بارانی، آفتابی، برفی و غیره می باشد که به خوبی کار می کند و هیچ گونه اختلالی در عملکرد دوربین ایجاد نمی شود.

امکانات دوربین مداربسته خورشیدی

یکی از امکانات این دوربین ها می تواند امکان انتقال صدای دوطرفه باشد، نصب آسان و ذخیره ابری و همچنین امکان تشخیص حرکت می باشد
در نظر داشته باشید که یکی از امکاناتی که این دوربین مداربسته دارد این می باشد که شما می توانید تصویر را به صورت همزمان برای ۲۰ تا تلفن همراه انتقال دهید.

دوربین مدار بسته باتری دار

یکی دیگر از دوربین های مداربسته بدون برق دوربین های مداربسته باطری دار می باشد که توسط باد تغذیه می کنند.
شما می توانید در روز باتری‌ها را شارژ کرده و از برق جدا کنید و بعد از پر شدن باتری ها آن را در جای خود قرار دهید این دستگاه نیز نیازی به دستگاه مرکزی ندارد و تصاویر به صورت خودکار ضبط می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *