دوربین مدار بسته کنترل از راه دور

اخبار و مقالات

دوربین مدار بسته کنترل از راه دور

دوربین مدار بسته کنترل از راه دور یکی از پر کاربرد ترین دستگاه های امنیتی سال 1400 میباشند. یهترین مدل های دوربین مدار بسته ایرانی در این سایت موجود می باشد.

امروزه امنیت و حفاظت محیط های کاری از اهمیت بالایی برخوردار است که شما می توانید امنیت محیط خود را با دوربین های مداربسته کنترل کنید انواع مختلفی از دوربین های مداربسته که برای حفاظت و امنیت مورد استفاده قرار می گیرد تولید و به بازار عرضه می شود .

اگر شما می‌خواهید برای حفاظت و امنیت از دوربین های مداربسته استفاده کنید پیشنهاد ما به شما دوربین های مدار بسته کنترل از راه دور می باشد که در ادامه به قابلیت کنترل از راه دور دوربین های مداربسته خواهیم پرداخت.

کنترل از راه دور چیست؟

یکی از راه های برتر برای جلوگیری از سرقت و ورود مجرمان به منزل و محل کار شما دوربین های مدار بسته می باشند که شما می توانید از راه دور کنترل کنید و با استفاده از اینترنت تصاویری که دوربین های مداربسته در محل ثبت می کنند را برای شما ارسال کرده و می توانید با دریافت تصاویر ثبت شده از راه دور بر محل مورد نظر کنترل داشته باشید که بلافاصله پس از هرگونه فعالیت مشکوکی می توانید اقدام مناسبی انجام دهید.

دوربین های کنترل از راه دور چگونه کار میکند؟

در نظر داشته باشید که شما برای دریافت تصاویر از دوربین های مداربسته در محل در هر جایی باشید کافیست اتصال اینترنتی داشته باشید که دوربین مداربسته در محل وصل کنید تصاویر به صورت آنلاین برای شما ارسال شده می توانید با استفاده از لپ تاپ و گوشی مشاهده کنید و از راه دور کنترل نمایید تصاویر برای گوشی فرد ارسال شده و میتوانید با بزرگنمایی و مانور به خوبی کنترل نمایید .

در این صورت به هیچ عنوان سارقین نمی‌توانند از نقاط کور دوربین نیز فرار کند برخی از دوربین های مدار بسته دارای قابلیت مکالمه و شنود نیز می باشد که شما با مشاهده کردن حرکت مشکوک فردی کافیست اعلام کرده تا فرد مورد نظر از محل گریزان شود.

این دوربین های مداربسته برای ادارات و شرکت ها بسیار مناسب می باشد و دیگر نیازی به حضور ۲۴ ساعته در محل کار نمی باشد و میتوانید در هر تایمی که تمایل داشتید نسبت به کنترل محل کار خود اقدام نمایید این یکی از ویژگی‌های برتر دوربین های مداربسته کنترل از راه دور می باشد که از اهمیت بالایی برخوردار بوده و به این خاطر استقبال خوبی از این دوربین ها شده است.

ویژگی های قابلیت کنترل از راه دور دوربین های مداربسته

همانطور که می دانید دوربین های مداربسته کنترل از راه دور مزایا و ویژگی های زیادی دارد که در ادامه سعی کرده ایم که برخی از آنها را برای شما ذکر می کنیم.
یکی از مزایای دوربین های مدار بسته از خود را از راه دور این است که شما با استفاده از این دوربین ها در محل کار خود میزان سرقت ها را می توانید به صفر برسانید.
و همچنین با استفاده از این دوربین ها شما می توانید زاویه دوربین را تغییر داده و کنترل نمایید.
یکی دیگر از مزایای دوربین های کنترل از راه دور این است که چند دستگاه دی وی آر در یک نرم افزار وجود داشته که شما می توانید به صورت همزمان کنترل نمایید.
اما یکی دیگر از ویژگی‌های برتر دوربین های مداربسته

امکان مکالمه و شنود می باشد که شما می توانید صدای افرادی را که در محیط قرار دارند را بشنوید و همچنین اگر خواستید با افرادی که در محل حاضر هستند صحبت کنید با استفاده از این دوربین های مداربسته می توانید انجام دهید.
یکی دیگر از فاکتورهای دوربین های مداربسته کنترل از راه دور این است که شما میتوانید تصاویر یا فیلم‌هایی که در دوربین های مداربسته به صورت آنلاین پخش می شود را برای استفاده مجدد و مشاهده مجدد ذخیره کنید.
یکی دیگر از مزایای دوربین های مدار بسته کنترل از راه دور می توانید کودکان یا حیوانات خانگی خود را از راه دور کنترل نمایید.

قابلیت کنترل از راه دور در اکثر دوربین های مداربسته پیشرفته وجود دارد و شما می توانید محلی که دوربین های مداربسته را نصب کرده اید را از راه دور کنترل نمایید برخی از دوربین های مداربسته از جمله دوربین اسپید دام و همچنین دوربین تحت شبکه و غیره از دوربین های مداربسته ای می باشند که قابلیت کنترل از راه دور را دارا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *