پایه دوربین مدار بسته

اخبار و مقالات

پایه دوربین مدار بسته

پایه دوربین مدار بسته چیست؟ دوربین ها محصولاتی هستند که برای حفاظت و امنیت امروزه کاربرد فراوانی دارند و با توجه به پیشرفته تکنولوژی امکانات و تجهیزات این دوربین های مدار بسته نیز افزایش پیدا می کند و روز به روز پیشرفت می کنند.

نصب دوربین های مدار بسته بر روی دیوار سخت می باشد ولی در برخی  مواقع دید خوبی نیز ندارند.

که در اینجا ما به شما پیشنهاد می کنیم از پایه دوربین مدار بسته استفاده کنید تا مشکلات شما به همین راحتی حل شود . در ادامه قصد داریم انواع پایه دوربین مدار بسته و همچنین جنس آنها ها را مورد بررسی قرا ر دهیم به شما پیشنهاد می دهیم تا این مطالب را با دقت مطالعه کرد و در زمان خرید  این نکات ذکر شده را مد نظر قرار دهید .

بهتر راه حفاظت از ساختمان ها نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن می باشد.

 

 جنس پایه دوربین مدار بسته

سعی کنید در هنگام خرید پایه ها به جنس آن دقت کنید چرا که بسیار مهم است که جنس پایه های دوربین در برابر نور آفتاب و سرما و … مقاوم بوده و از مقاومت بالایی برخوردار باشد . جنس پایه دوربین مدار بسته معمولا از جنس آن از آهن و آلومینیوم و پلاستیک تولید می شوند و شما با توجه به مکانی که قرار است دوربین نصب کنید باید جنس مناسبی را انتخاب نمائید.

پایه های پلاستیکی

اگر به دنبال پایه های دوربین سبک و همچنین کم هزینه هستید می توانید پایه های پلاستیکی را خریداری نمائید چرا که هم ارزان می باشند و در تولید آن نیز از پلاستیک با کیفیت استفاده شده است که در مقابل افتاب و باد و .. بسیار مقاوم می باشند اما به شما پیشنهاد می کنیم اگر می خواهید دوربین مدار بسته را در محیط باز نصب کنید از جنس های پلاستیکی برای ان استفاده نکنید .

پایه های آهنی

نسبت به پایه های پلاستیکی از قیمت بالایی برخور دارند و همین طور وزن آن نیز تا حدودی گران می باشد اما اکثر پایه ها را از جنس آهن تولید می کنند پرا از مقاومت و کیفیت بالایی برخوردارند.

پایه های آلومینیومی

اگر می خواهید دوربین مدار بسته را در محیط باز نصب کنید پیشنهاد ما به شما استفاده از پایه های الومینیومی می باشد . و با بارش باران و برف در حین برخورد آب به آن به هیچ عنوان دچار زنگ زدگی نمی شود . و همچنین اگر قصد دارید دوربین مدار بسته را در محیط باز نصب کنید در نظر داشته باشید که باید نوع آن ضد آب باشد و در برابر بارندگی ها و قطران آب بسیار مقاوم باشد.

معمولا برای دوربین های مدار بسته از پایه های ثابت و متحرک استفاده می کنند.

پایه ثابت

پایه های ثابت را شما به هیچ عنوان نمی توانید به صورت اتوماتیک کنترل نمائید و تنها قادر به کنترل آن به صورت دستی  می باشد که در انواع بزرگ و کوچک  و دیواری و سقفی تولید و به بازار عرضه می گردد.

پایه متحرک

این پایه ها نسبت به پایه های ثابت بهتر می باشد چرا که شما می توانید توسط این پایه ها مسافت طولانی تری را کنترل کنید.

در نظر داشته باشید که پایه های متحرک در مدل های مختلفی تولید و به بازار عرضه می گردند از جمله مدل پایه متحرک افقی و پایه متحرک افقی-عمودی .

پایه دوربین مدار بسته دام

همان طور که از نامش پیداست این پایه های برای دوربین های مدار بسته دام کاربرد دارند چرا که دوربین ها دام بر روی سقف نصب می شوند و در صورت نیاز اگر بر روی دیوار نصب شوند شما می توانید از این پایه ها استفاده نمائید.

که در این پایه ها شما می توانید اداپتور و .. را نیز قرار دهید .

جنس این پایه ها با توجه به محیطی که قرار است نصب کنید می تواند متفاوت باشد.

شما می توانید جهت خرید پایه های انواع دوربین های مدار بسته به صورت آنلاین و از طریق فروشگاه اقدام نمائید و در زمان خرید و تصمیم گیری نیز اگر نیاز به کارشناس و مشاوران داشتید می توانید با شماره های ذکر شده در همین سایت تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *