پرش لینک ها

تکنولوژی Dahua PFA

با افزایش تقاضا برای راه حل های نظارت تصويری از راه دورتوسط دوربین مداربسته های بزرگ زوم اپتیکال  اين دوربين ها در هنگام زوم کردن لنز خود با مشکلات زير برخورد ميکنند.

– تارشدگی شدید تصوير

– تکان  و لرزش تصوير

– بدست آمدن وضوح تصوير به کندی

اين مسائل بشدت عملکرد کاربر را در استفاده از اين دوربين ها کم ميکند زيرا در هنگام زوم کردن لنز ما ابتدا تصويری تار و با تاخير زمانی چند ثانيه ای ما می توانيم به تصوير واضح و ايده ال برسيم که اين تاخير خودش در از بين رقتن اطلاعات مهم و شواهد مورد نياز جهت  سناريو های نظارتی را بحرانی و بی فايده مينمايد.

تکنولوژی  ZOOM PFA اين مشکلات را حل نموده و اگوريتم بهينه سازی DAHUA PFA تصاوير واضح و بدون لرزش  و وقفه را با جزييات کامل  چه در روز و چه در شب توليد مينمايد..

 

PFA درباره تکنولوژی 

اين تکنولوژی از الگوريتم پيش بينی فوکوس استفاده کرده است که يک روش جديد به دستيابی با تمرکز مدام و با دقت بالا در طول فرآيند بزرگنمايی تصوير فراهم می آورد. زمانيکه دوربين زوم ميکند تکنولوژی قانون تغيير شکل منحنی مقدار منحنی اتو فوکوس را در منحنی فاصله قرار می دهد و فاصله های مختلف موضوع را در عمق تمرکز تنظيم ميکند و آمار را برای تعامل با فاصله دقيق سوژه تنظيم می کندو در نتیجه، . تکنولوژی PFA به طور نوآورانه روشهای جدیدی از قضاوت را برای اطمینان از صحت و قابل پیش بینی جهت تعدیل فاصله از موضوع معرفی کرده است. اين نتیجه مجموعه ای از الگوریتم های تمرکز پیشرفته است .

مقایسه ویدئو با و بدون  PFA

مزایای استفاده از فناوری PFA

  • اطمینان از وضوح تصوير در طول فرایند بزرگنمایی

با استفاده از تجزیه و تحلیل آماری برای تثبیت صحنه، دستگاه را قادر می سازد برای حفظ یک تصویر واضح در هنگام بزرگنمایی

  • عدم تکان خوردن تصوير در هنگام زوم

تجزیه و تحلیل زمان واقعی و تنظیم بسيار دقيق از فاصله موضوع ساخته شده به منطق الگوریتم اجازه می دهد برای یک انتقال سریع و پایدار از فاصله های مختلف موضوع.

  • کاهش زمان فوکوس شدن تصوير

با توجه به اجرای مداوم الگوریتم های تمرکز در طول فرآیند زوم در نتیجه به طور قابل توجهی زمان فوکوس کوتاه می شود.

 

دوربین مدار بسته داهوا

 

پیام بگذارید