پرش لینک ها

محصولات امنیتی داهوا جایزه Govies را دریافت کرد

یکی از بزرگترین راه حل های هوشمند IoT و ارائه دهنده خدمات ویدئویی محور اصلی، توسط Govie توسط Security Today اعطا شده است، مجله محصول و مجله فناوری برای بازار امنیت آمریکای شمالی. این جایزه محصولات برجسته امنیتی دولت را در انواع دسته بندی، از جمله دوربین های نظارت تصویری، به عهده دارد.

 

رالف سی. جنسن، سردبیر روزنامه های GovSec و Security Today و وب سایت SecurityToday می گوید: “هر ساله ما فرصتی برای مشاهده آخرین و بزرگترین محصولات که بر بخش امنیت دولت تأثیر می گذاریم و رقابت امسال متفاوت نیست”. .com، در انتشار رسمی Govies 2019. “راه حل هایی که وارد شده اند نشان دهنده تکنولوژی و نوآوری های بزرگ است. من همه نوشته های ما را تحسین می کنیم و از تلاش های خستگی ناپذیر آنها برای تامین بخش دولتی قدردانی می کنیم. ”

هیئت مستقل قضات از صنعت امنیتی برندگان در رده های Govies 2019 را انتخاب کرد. ورودی ها برای ویژگی ها، نوآوری، کیفیت، طراحی، فرصت های بازار، و پیشرفت های فنی، از جمله ویژگی های دیگر مورد بررسی قرار گرفت. Dahua Technology Multi-flex ™، یک دوربین قابل انعطاف، 4x2MP، چند سنسور، جایزه طلا را در رده دوربین های نظارت تصویری IP جای گرفت.

Multi-flex دارای انعطاف پذیری نوآورانه است، به کاربران امکان می دهد که هر ماژول سنسور به طور مستقل در اطراف مسیر داخلی دوربین مداربسته برای میدان های 180، 270 و 360 درجه قرار بگیرند. چراغ های روشنایی یکپارچه دوربین همراه با سنسورهای نور شبانه حرکت می کنند. یکی از مزایای قابل توجه Multi-flex است که می توان آن را به آسانی پیکربندی نمود تا لکه های نابینا را کمینه و آگاهی موقعیتی را بهبود بخشد.

جنیفر هکنبرگ، مدیر ارشد بازاریابی محصول در Dahua Technology، گفت: “عملکرد چندگانه با عملکرد بالا باعث می شود که نظارت تصویری سازگار تر شود، استفاده آسان تر و کارایی بیشتری برای انواع بازارهای عمودی.” “ما افتخار می کنیم که به خاطر سهم ما، که نشان دهنده نوآوری و تعهد کیفیت Dahua Technology است، شناخته شده است.”

علاوه بر این در نمایشگاه ISC West در لاس وگاس در اوایل ماه جاری، برندگان Govies در «SecurityToday.com» برجسته شده و در شماره آینده GovSecmagazine برجسته خواهند شد. Dahua Technology با ماموریت «فعال ساختن جامعه امنتر و درک دقیقتر» بر روی «نوآوری، کیفیت و خدمات» تمرکز خواهد کرد تا به شرکا و مشتریان در سراسر جهان خدمت کند.

 

دوربین مدار بسته داهوا

پیام بگذارید