پرش لینک ها

داهوا فناوری HDCVI-iOT(اینترنت اشیا،) را راه اندازی کرد.

داهوا به عنوان یکی از پیشگامان ارائه دهنده راه حل در صنعت مراقبت از ویدئو جهانی، سری محصولات HDCVI-IoT را راه اندازی می کند – یکی از اجزای مهم HDCVI 4.0، یک مفهوم انقلابی است که ابتدا توسط Dahua در اوایل سال گذشته ارائه شد.
iOT (اینترنت اشیا،) به معنای پیوند دادن دستگاهها با یکدیگر است. HDCVI-IoT یک زیرساخت IoT است که بر اساس تکنولوژی HDCVI ارائه می شود و اکوسیستم جامع متداول ویدئو و داده های صوتی HD-over-Coax را با اطلاعات حسگر (مانند دما و رطوبت) و آلارم ها متصل می کند. این ارائه دهنده هشدارهای خطر بالقوه را با شواهد بصری ارائه می دهد و به آنها اجازه می دهد تا پرسنل و اموال را در تمام ابعاد ایمن نگه دارد.

HDCVI-IoT شامل دستگاه های زیر است.
خرید و نصب دوربین مداربسته

سری Linca

DH-HAC-LC1220T-TH

به عنوان دوربین 2MP HDCVI دما و رطوبت، ویدئو را با اطلاعات محیط زیست در زمان واقعی با استفاده از سنسور دما و رطوبت ساخته شده، با تغییرات ناگهانی برای هشدار زودهنگام، ضبط و ارسال می کند. دارای دامنه تشخیص -40 ℃ ~ 60 ℃ / 10-95٪ RH با دقت ± 2 ℃ / ± 5٪ RH.

DH-HAC-LC1200SL-W

این یک دوربین 2 مگاپیکسلی HDCVI دروازه است که بصورت 32 دستگاه بیسیم مانند آشکارساز دود، تماس با درب یا آژیر، یک سیستم متناظر را فراهم می کند که ضبط تصویری را برای آلارم های مجهز ایجاد می کند، با فرستنده داخلی Airfly که فرکانس فرکانس 433/868 / 915 مگاهرتز

سری MotionEye

DH-HAC-ME2802B / ME1400B / ME1200B

دوربین 8 مگاپیکسل / 4MP / 2MP HDCVI MotionEye متشکل از تشخیص حرکت دقیق بر اساس ویدئو و ساخته شده در PIR است. در حالی که به طور موثر کاهش زنگ هشدار اشتباه، دوربین با حداکثر خروجی ویدئو 25 / 30fps @ 4MP / 1080P تشخیص نفوذ با تایید تشخیص زنگ بصری فراهم می کند.

HDCVI IoT ضبط کننده

DHI-XVR7000E-4KL-X

این مدیریت مدیریت IoT متمرکز با UI کاربر پسند، نمایش داده ها در زمان واقعی IoT و تولید گزارش های آمار است. با ظاهر جدید ظاهر طراحی، آن را نیز پشتیبانی از ساخته شده است در باتری برای قطع برق اضطراری.

لوازم جانبی

DH-PFM871A-N

USB Dongle HDCVI-IoT متصل به XVR امکان دسترسی به دستگاه های زنگ دار بی سیم مانند آشکارساز دود و یا تماس های درب را در فاصله انتقال تا 500 متر فراهم می کند.

سناریوهای برنامه

انبار مواد غذایی، پزشکی و مواد شیمیایی

دما و رطوبت باید در محدوده خاصی نگه داشته شوند تا آسیب و خطر را کاهش دهند. با استفاده از HDCVI-IoT، هنگامی که شاخص مربوطه فراتر از تعداد تنظیم شده شما، زنگ هشدار بلافاصله فعال می شود.

موزه و کتابخانه

مسیحیان در موزه ها و کتاب ها در کتابخانه ها نیاز به یک محیط ذخیره سازی تحت کنترل دارند. HDCVI-IoT، در حین نظارت دقیق، همچنین تمامی داده ها را در گزارش های منظم ثبت می کند.

مزرعه و گلخانه

رشد گیاهان و حیوانات بسیار حساس به محیط زیست است. HDCVI-IoT، با داده های محیط زیست در زمان واقعی بر روی ویدئو نظارت قرار می گیرد، بهینه سازی کارایی مدیریت.

HDCVI-IoT را در تاریخ 11 تا 13 آوریل در ISC West 2018 بررسی کنید. HDCVI-IoT با ادغام اطلاعات سنجش، ویدئو و IoT، شما را به نظارت جامع می دهد. Dahua با ماموریت «ایجاد یک جامعه امن تر و زندگی صحیحتر» بر روی «نوآوری، کیفیت و خدمات» تمرکز خواهد کرد تا به شرکا و مشتریان در سراسر جهان خدمت کند.

* تاریخ انتشار محصول ممکن است متنوع باشد به کشورهای بستگی دارد

پیام بگذارید