پرش لینک ها

کارایی و مقاومت دوربین های Outdoor داهوا

آیا دوربین های بیرونی که شما نصب کرده اید، قادر به مقاومت در برابر فصل هستند؟ در مورد گرمای شدید ماه های تابستان چطور؟
در این مقاله کارایی و مقاومت دوربین های Outdoor داهوا را بررسی میکنیم.

رتبه استاندارد IP67

نگاهی به رتبه بندی IP در دوربین ها، ساده ترین راه برای گفتن اینکه آیا یک دوربین می تواند محیط های در محیط را کنترل کند، است. دوربین با امتیاز IP65، IP66، IP67 و یا IP68 به این معنی است که دوربین حفاظت کامل از گرد و غبار و درجه های مختلف مقاومت آب را از جت آب (IP65) تا 1 متری آب زیرزمینی (IP68) فراهم می کند. اکثر دوربین های Dahua دارای رتبه فضای باز IP67 می باشند.

حتی با رتبه بندی IP در فضای باز در دوربین، استفاده از مونتاژ نادرست یا تکنیک های نصب ممکن است سبب شود که طراحی فضای باز دوربین بی اثر شود. اطمینان حاصل کنید که مونتاژ مناسب استفاده می شود و حلقه تخلیه نصب شده است برای جلوگیری از هر گونه آب از پیدا کردن راه خود را به کانال و قطعات در فضای باز. این باید در هر برنامه در فضای باز انجام شود، مهم این است که آیا آب نگرانی اصلی است یا خیر.

 

رتبه درجه حرارت

در حالی که یک دوربین ممکن است در فضای باز برای آب و گرد و غبار مورد استفاده قرار گیرد، به طور خودکار آن را برای تمام برنامه های کاربردی در محیط درجه حرارت واجد شرایط نیست. بررسی درجه حرارت Dahua در دوربین های خاص و آن را نقطه به منظور توجه به محدوده دما در هر دوربین برای اطمینان از آن را مطابق نیازهای خاص خود استقرار است. در حالی که بسیاری از دوربین های درجه بندی شده در Dahua قادر به انجام در دماهای پایین به -22 درجه فارنهایت، برای آب و هوای بسیار سرد درجه حرارت -40 درجه فارنهایت توصیه می شود.

 

عناصر گرمایش

برای برنامه های کاربردی بسیار سرد، بهتر است دوربین های ساخته شده در بخاری را جستجو کنید. این ویژگی دوربین ها را قادر می سازد تا به شدت با دمای زمستان مواجه شوند. دوربین های ساخته شده در بخاری نیاز به قدرت بیشتری نسبت به دوربین های بدون بخاری نیاز دارند. دوربین های Dahua با مشخصات درجه حرارت -40 درجه فارنهایت یا پایین تر از یک بخاری داخلی ساخته شده اند.

 

تیغه های برف پاک کن

برای محیط های بیرونی که از باران، برف و یا مه دچار آسیب می شوند و نیاز به PTZ های قوی دارند که می توانند جزئیات دوردست را ضبط کنند، تیغه های پاک کن برقی را جستجو کنید. این ویژگی کوچک تضمین می کند که لنز دوربین از آب و سایر ضایعات پاک است، به طوری که ویدئو بدون توجه به شرایط آب و هوایی قابل استفاده است.

 

تحمل ولتاژ

نیاز نهایی ممکن است به نظر یک عجیب و غریب تبدیل شود، اما حفاظت از ولتاژ یک ویژگی مهم اما اغلب نادیده گرفته شده برای دوربین های بیرونی است. بسیاری از دوربین های Dahua می توانند 25٪ تغییر در ولتاژ به دوربین منتقل، که برای راه اندازی در فضای باز مهم است، به عنوان شرایط محیطی می تواند به راحتی بر یک منبع برق تاثیر می گذارد. برای حفاظت پیشرفته تر، دوربین های محافظت شده با رعد و برق خاص می توانند با امتیاز حفاظت از ولتاژ 2 یا 4 کیلوولت در نظر گرفته شوند.

 

انتخاب بهترین دوربین و پایه برای مکان در فضای باز خود، و همچنین استفاده از تکنیک های نصب پیشگیرانه، می تواند به جلوگیری از مسائل آینده و صرفه جویی در وقت برای کسب و کار شما کمک کند.

پیام بگذارید