پرش لینک ها

لذت دید در شب دوربین مدار بسته با ExiR

EXiR تکنولوژی جدید ارائه شده از کمپانی هایک ویژن است که توانسته تحول بزرگی در دوربین مداربسته های دید در شب ایجاد کند. EXiR نسل جدید IR  ها است که توانسته نقاط ضعف دید در شب IR  موجود در بازار را رفع کند.
تفاوت عمده این سری از IR ها با سری قبلی :
1- منبع نور بسیار کارآمد و قدرت نور LED افزایش یافته است: با استفاده از تکنولوژی پیشرفته thinfilm در فناوری نوری ExiR تا 30% بهره ی نوری نسبت به مدل های قدیمی بالاتر رفته است علاوه بر آن با تغییر ولتاژ لامپ ها از 750 میلی ولت به 1050 میلی ولت در ExiR میزان نور قوی تر برای استفاده جهت فواصل بیشتر تولید می کند.

2- استفاده از لنزهای مستطیل شکل جهت استفاده بهتر از نور: ExiR برای استفاده بهتر از IR LED دوربین را قادر می سازد تا نور LED را به شکل یک مستطیل تولید کند تا اندازه ی نرمال صفحه ی نمایش آن (9:16 یا 3:4) باشد. علاوه بر آن به بهبود بهره برداری و کاهش پراکندگی نور کمک میکند.

3- یکنواختی بهتر روشنایی: در این تکنولوژی نور در تمام سطح روشنایی بصورت یکنواخت تابیده می شود و مانند مدل های قدیمی در منطقه مرکز پرنور و در گوشه ها تاریکی نمی باشدو در ضمن تولید گرما در این تکنولوژی بسیار ناچیز است و این امر باعث بالارفتن طول عمر ExiR و صرفه جویی در انرژی می باشد.

 

دوربین مدار بسته داهوا

پیام بگذارید